PDA

View Full Version: Zgjidhet Email Aktivizimi vetëm në gjuhën angleze



VGF
22-05-10, 14:35
Shpresojmë Michal nuk do të ndjehen të zhytur plotësisht kur ai të kthehet. Unë mendoj se ai tha se nuk kishte përmbytje të mëdha në Poloni. Gjë e mirë që ai ka më shumë të ndihmuar javën e ardhshme

Anyway .... Unë u përpoq për nënshkrimin e një përdorues të ri me versione të ndryshme gjuhësore përkthyer e forumit tim ... dhe çdo herë email Aktivizimi gjithmonë vjen përmes në gjuhën angleze.

Unë të sigurt për të zgjedhur gjuhën e përshtatshme (të ndryshme) si dhe në regjistrimin.

Unë kam parametrat në vijim.

Misc> tekstin origjinal për përdoruesit Trego> Normal
Misc> tekstin origjinal për Trego mysafir> Normal
Misc> Translate vBulletin mesazhet JavaScript> Po
Google Zbulimi Language> Gjithmonë përdorues besimit

ndonjë ide?

vBET
22-05-10, 23:07
Hello. Po ne kemi përmbytje të mëdha në Poloni dhe unë isha në shpinë udhëtim të gjatë nga udhëtim pune. Dhe unë jam gjithashtu i lumtur që javën e ardhshme gëlon tona do të jetë më e madhe dhe ju si klientët tanë do të kenë mbështetjen e shpejtë dhe të shpejtë karakteristika të reja në vBET:)

Kthehu në çështje. vBET nuk është mbështetur Emails përkthimi në këtë moment.

Ne tashmë kemi në listën tonë për t'u integruar TODO vBET me sistemin vB fraza. Kur ajo do të jetë gati atëherë ne mund të shikoni mundësitë për goditje në njoftimin automatike email (e cila e bazon në fraza) dhe të bëjë vB zgjedhin fraza sipas përkthimit aktuale.

VGF
22-05-10, 23:13
Dhe unë jam gjithashtu i lumtur që javën e ardhshme gëlon tona do të jetë më e madhe dhe ju si klientët tanë do të merrni përkrahje më të shpejtë dhe karakteristikat më të shpejtë të reja në vBET


Awesome, të mirë për të dëgjuar! Ky është një produkt i madh.



Ne tashmë kemi në listën tonë për t'u integruar TODO vBET me sistemin vB fraza. Kur ajo do të jetë gati atëherë ne mund të shikoni mundësitë për goditje në njoftimin automatike email (e cila e bazon në fraza) dhe të bëjë vB zgjedhin fraza sipas përkthimit aktuale.


ok, thanks.

tsak76
24-11-10, 11:16
është kjo zgjidhet? Unë jam duke përdorur 3.3.6 dhe e-mail dont get përkthyer. dritare popup shumë

mateuszr
24-11-10, 11:44
Përshëndetje!
Ja përgjigje:


Kthehu në çështje. vBET nuk është mbështetur Emails përkthimi në këtë moment.

Ne tashmë kemi në listën tonë për t'u integruar TODO vBET me sistemin vB fraza. Kur ajo do të jetë gati atëherë ne mund të shikoni mundësitë për goditje në njoftimin automatike email (e cila e bazon në fraza) dhe të bëjë vB zgjedhin fraza sipas përkthimit aktuale.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1