PDA

View Full Version: Historia ime me vBulletin Translator Enterprise



RootShell
04-11-09, 22:48
Hi! Kam filluar javën e kaluar forumin tim të ri në frëngjisht në informatat aktuale dhe të zgjidhjes së problemeve, menjëherë pas instalimit të addon dhe indeksimin e parë në Google search engine, kam gjetur se faqe indeksuar me shumë gjuhë, kështu që unë do të gëzojnë shumë vizitorë nga vende të ndryshme dhe gjuhëve, unë gjithashtu kanë një sistem të instaluar ndarjen e të ardhurave Google Adsense në forum time, kështu që unë do të kemi shumë anëtarë në një kohë. Ky tekst është shkruar në frëngjisht, në sajë të Michał Podbielski Ne të lehtësuar detyrën e përkthimit me ndihmën e kësaj kërkese të fortë. Ky është vetëm fillimi: D.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1