PDA

View Full Version: vBulletin 3.5 Gold dhe vBET



Jesh
03-05-10, 16:24
Michal,

Çdo ide e nëse ka pasur ndonjë ndryshim të madh me 3.5 RC3 vBulletin Gold vs dhe pajtueshmërinë me Muslimanët kam dyshim, por duhet të sigurohemi që ne nuk do të kandidojë në çështjet kur përmirësimin.

Unë po të shoh ju jeni ende duke 3.3.2 vBulletin, do të jeni të përmirësimit të?

vBET
03-05-10, 16:42
Hello. Po ne jemi ende duke vBulletin 3.3.2 të jetë i sigurt për stabilitetin tonë forum. Ne do të testojë të reja version vBulletin së shpejti. Unë vetëm i mbajnë këtë si detyrë (dhe disa të tjera) për punonjësit tonë të re të jetë i sigurt, se ai do të jetë në gjendje të japin klientëve tanë mbështetje në nivelin më të lartë.
Ne jemi ende gjatë procesit të rekrutimit, pra ju lutemi të durim.

Ndoshta disa e përdoruesve tonë tashmë të kontrolluar atë në forum reale, apo provë dhe duan të ndajnë me rezultate? :)

Jesh
03-05-10, 17:31
Hello. Po ne jemi ende duke vBulletin 3.3.2 të jetë i sigurt për stabilitetin tonë forum. Ne do të testojë të reja version vBulletin së shpejti. Unë vetëm i mbajnë këtë si detyrë (dhe disa të tjera) për punonjësit tonë të re të jetë i sigurt, se ai do të jetë në gjendje të japin klientëve tanë mbështetje në nivelin më të lartë.
Ne jemi ende gjatë procesit të rekrutimit, pra ju lutemi të durim.

Ndoshta disa e përdoruesve tonë tashmë të kontrolluar atë në forum reale, apo provë dhe duan të ndajnë me rezultate? :)

Unë jam duke përdorur 3.5 RC3 dhe ajo është duke punuar i madh. Unë do të hedh në versionin e artë e kësaj jave dhe të mos e dini.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1