PDA

View Full Version: vBulletin 3.7.1



Subis
02-05-10, 07:29
Hello! Pyes veten se si unë të marrë vBulletin 3.7.1? Sepse unë si të ngasin një forum, unë tashmë kanë më shumë alias nuk është e mirë dhe të mos vij në afërsi të Fjalës së lirë. Ju lutemi të bëjë më pushtetin e vëmendjes në këtë temë! Subis ;) mirënjohës.

vBET
02-05-10, 22:23
Ju lutem vini re se produkti ynë është vBET - nuk vBulletin. vBET është plugin per vBulletin që i lejon për të përkthyer në 52 gjuhë forum dhe mbështet të komunitetit shumëgjuhësh.

Nëse keni pyetje në lidhje me vBulletin ju lutem shkoni te faqja vBulletin vBulletin ekipit dhe i pyet. Gjithashtu ju lutem vini re se vBulletin është version 3.7.1 mjaft të vjetra - në qoftë se ju doni ta instaloni ju ndoshta duhet të mendoni për versionin e ri nga seri 3.x ose 4.x

Ne me kënaqësi do të ju ndihmojë nëse ju keni ndonjë pyetje në lidhje me vBET:)

Nëse ju thotë se ju dëshironi të blini vBET për vBulletin version 3.7.1, atëherë ju lutem vini re që zyrtarisht vBET kërkon vBulletin 3.8, por ne kemi të paktën 1 klient i cili është duke vBET në vBulletin 3,7 me sukses:) Nëse keni ndonjë dyshim - Ju lutemi të fillojë vetëm nga versioni falas dhe kontrolloni se si do të punojnë në vB 3.7. Kur ju do të jetë i lumtur, ju mund të blini gjithmonë versionin e paguar dhe të gëzojnë edhe më shumë për punën e madhe dhe shumë karakteristika të tjera:)

Subis
03-05-10, 02:34
Ok, unë e kuptoj, dërguar ju email për më shumë informacion .. ;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1