PDA

View Full Version: Zgjidhet Ende në gjendje për të marrë këtë për të punuar.



The Slug
01-07-17, 01:14
Na vjen keq të shqetësojë ju..

Por unë thjesht nuk mund të marrë këtë për të punuar.

Unë e kam lexuar të instaluar udhëzimet dhe kanë shtuar të gjitha API përveç Google.
Kur unë klikoni mbi ndonjë nga flamujt e kam marrë:

PHP Paralajmërim: preg_replace (); /e modifier nuk është më e mbështetur, përdorni preg_replace_callback në vend në ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php në përputhje 554

PHP Paralajmërim: preg_replace (); /e modifier nuk është më e mbështetur, përdorni preg_replace_callback në vend në ..../includes/vbenterprisetranslator_functions.php në përputhje 324

Ose unë do të merrni këtë:

Të Shumta Zgjedhje

Dokumenti emrin që ju kërkohet (/Forum/Forum/search.php) nuk mund të gjenden në këtë server. Megjithatë, kemi gjetur dokumente me emra të ngjashëm me atë që ju kërkohet.
Në dispozicion dokumente:

/Forum/forum.php/kërkim.php?searchid=430182&gjuha=hr (të përbashkët basename)
Ju lutem konsideroni informimin pronari i referuar faqes për lidhje të thyer.


Im forumi është në një dosje të veçantë të quajtur Forum dhe në udhëzimet tuaja në panelin e kontrollit sipas "Forum directory" unë e kam /Forum

Ndonjë ide? :confused:

Thanks

vBET
16-07-17, 11:54
Ashtu siç është shkruar në fije të ndryshme, çështja është zgjidhur në serverin tuaj tani :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations