PDA

View Full Version: Zgjidhet Teksti Cut



Fabiano
24-05-15, 20:06
Kam ndryshuar gjuhën time për Portugalisht këtu në vBET forum, keq sa herë që unë postoj tekstin dhe për të dërguar teksti do të shkurtojë, nuk do të gjithë. Unë kam për të redaktuar tekstin 3 herë për të marrë atë të botuar këtu. Nëse ju dëshironi, ju mund të postoj një video për të shpjeguar më mirë.

Marcin Kalak
25-05-15, 09:28
Mundohuni të qartë cookies në shfletuesin tuaj. Ju lutemi kontrolloni që çështja shfaqet në një tjetër shfletues.

Fabiano
26-05-15, 01:59
Marcin, pastrohen tashmë coockies dhe unë e kam provuar me një tjetër shfletuesin, unë vetëm unë jam me këtë problem?

Marcin Kalak
26-05-15, 11:58
Askush tjetër nuk ka raportuar një çështje të ngjashme dhe unë nuk mund të riprodhoni atë.

Marcin Kalak
05-06-15, 14:23
Kjo çështje do të jetë fikse në lirimin e ardhshëm.

Fabiano
07-06-15, 19:26
Já que o problema será resolvido na Proksima versão, vocês conseguiram reproduzi-ja. Which é o que problema ocasiona esse corte nas mensagens?

Marcin Kalak
08-06-15, 09:43
Çështja ishte kodimin e keqe në database UTF në faqet e përkthyer. Ne jemi duke punuar në një zgjidhje. Në çështjen tonë forumi nuk duhet të ndodhë.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations