PDA

View Full Version: Unë kam nevojë të di nëse vBET do të punojë me të DBseo



Lion Group
03-11-14, 17:13
Hi Guy Unë jam aktualisht running VBseo. Unë do të doja për të zëvendësuar atë me DBseo dhe vBET. Unë kam nevojë të di nëse ajo do të punojë para se të blerë atë. DO ju ofrojnë shërbime të instalimit.

Thanks for Ndihmë

Marcin Kalak
04-11-14, 14:16
Ne nuk planifikojnë për të mbështetur DBSEO në këtë moment. Ne mbështesim URL miqësore. Pra, përdoruesit vBSEO mund të qëndrojë me vBSEO ose kalimi në miqësore URL-së.

Lion Group
08-11-14, 22:47
VBseo është tech vdekur. DBseo është larg nga më të mirë të opsioneve SEO përmendura. Kjo do të bëjë një tërësi shumë kuptim për të mbështetur DBseo. Kjo do të bëjë produktin tuaj më tërheqës. Çdo shans që ju do të kodit porosi kjo për të punuar për ne? për një tarifë?

Marcin Kalak
12-11-14, 10:04
Në këtë moment, ne nuk jemi duke planifikuar që të integrohen me dbseo. vBulletin ka URL e veta amtare miqësore. Ju mund të provoni të integrohen veten në rrezik tuaj, por të jenë të vetëdijshëm se në qoftë se ju të ndryshojë kodin vBET, atëherë ju do të keni për të ndryshuar atë përsëri pas çdo përditësimit vBET.

ctrenks
27-11-14, 17:22
Unë kam nevojë për këtë për të punuar me DBSE ose kam nevojë për një mbështetje për të rregulluar vrima në VBSEO! Tani për tani unë jam duke u përpjekur për të hequr VBSEO por vBET është duke shkaktuar gabime thirrje fotografi vbseo :(

Marcin Kalak
28-11-14, 10:29
Nëse dëshironi të hiqni vBSEO së pari hiqni integrimin e vBET me vBSEO në fotografi vBSEO dhe në Htaccess.
Nëse ju nuk keni një çështje me vBSEO pa integrim, por ju keni çështje pas integrimit atëhere ju lutem të krijuar temë të re dhe shkruani gabime përmbajtjen.
Nëse ndryshoni SEO për DBSEO atëherë ju mund të përpiquni të integrojë veten në përgjegjësinë tuaj, por të jenë të vetëdijshëm se në qoftë se ju të ndryshojë kodin vBET atëherë ju do të keni për të ndryshuar atë përsëri pas çdo përditësimit vBET.

ctrenks
29-11-14, 22:07
Befasuar vetëm ju të vazhdojë të ofrojë mbështetje për një produkt që është shfrytëzuar.

ctrenks
30-11-14, 05:34
Removed kodin .htaccedd për vBET SEO dhe të gjitha lidhjet ndryshuar nga / lang / faqe për faqe? Lang = mut kështu që nuk është një zgjidhje. Unë do të përvijohet atë mbi një herë nesër dhe shikoni, shans i integruar këtë për një tarifë? Të paktën të ndaluar lënë njerëzit të mendojnë se instalimi vbseo është një ide e mirë në këtë pikë.

Marcin Kalak
01-12-14, 09:07
Nëse ju hiqet e integrimit vBET me vBSEO në skedar .htaccess dhe në fotografi /vbseo/includes/functions_vbseo_createurl.php, /vbseo/includes/functions_vbseo_url.php atëherë ju përkohësisht disable vBET.
vBSEO atëherë do të kuptoj lidhjet në forum gjuhë.
Ndryshimi lidhjet atëherë nuk do të lidhur me vBET.

Ne mund të ju ndihmojë të hiqni vBET integrimit me vBSEO, por më vonë të ndryshojë lidhjet varet vBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1