PDA

View Full Version: Zgjidhet Nuk mund të Uninstall Produktit



minimotorman
16-05-14, 00:55
Kur unë të përpiqet dhe të uninstall vB Enterprise Translator 3.3.6 kjo më jep gabim në vijim:

Fatal error: require_once () [function.require]:. Hapja dështoi nevojshme '/ xxxx / xxxx / public_html / përfshinë / vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path = ':/ usr / lib / php :/ usr / local / lib / php ') in / xxxx / xxxx / public_html / admincp / plugin.php (1556): eval ()' d code on line 4

Duket si ajo mungon një fotografi. Ky ishte versioni i lirë dhe unë nuk kam origjinale të instaluar fotografi atje.

A mund dikush të ndihmojë?

Thanks.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:18
Nëse ju keni versionin e lirë atëherë ajo është version 2.3.6.
A keni uninstall produktin në AdminCP-> Plugins & Products-> Manage Products? A e keni hequr rregullat vBET në. Htaccess? A keni një plugin caching? Nëse është kështu, të qartë cache.
Ju lutemi paste link-un tek faqja me këtë çështje.

minimotorman
19-05-14, 02:07
Ajo duhet të jetë versioni i paguar atëherë. Është patjetër 3.3.6. Sido që të kam nevojë për të uninstalled.

Po kjo është se si unë uninstalled atë në admincp.

Error kam postuar më lart ishte kur unë u përpoq të uninstall produktin. Nuk ka faqe të veçantë me një problem.

A mund të lidhë mua që të instaloni fotografi kështu që unë mund të provoni dhe të zëvendësojë këtë dosje të cilat më pas mund të më lejoni të uninstall?

Faleminderit për ndihmën tuaj.

Marcin Kalak
19-05-14, 08:08
Ju lutem më dërgoni një PM për detajet qasje Admin CP dhe FTP. Unë do të shikoni se çfarë po ndodh atje :)

Marcin Kalak
28-05-14, 08:45
Çështja ishte mungesa e skedarit përfshin / vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Çështja është zgjidhur.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.10.1