PDA

View Full Version: Zgjidhet Nuk ka Input dokumentit specifikuara



schan
20-02-14, 20:46
Hi,

Unë jam marrë këtë mesazh çdo herë që unë të përpiqet për të parë një forum. I përdorur. Htaccess që ishte dhënë me udhëzimet installer. Unë jam duke përdorur url avancuar miqësore vBulletin-së. Unë mund të ju dërgojë një kopje të. Htaccess tim nëse ju pëlqen. Ndonjë ide pse kurs nuk është duke punuar? Kur kam disable vBET, çdo gjë works fine. Kur ta përdor anglisht, çdo gjë works fine.

Thanks,
-Schan

Marcin Kalak
21-02-14, 13:10
Ju lutem të më dërgoni një lidhje në një faqe ku ka çështja.

schan
24-02-14, 23:57
Kjo është në një vend provë dhe është e mbrojtur me anë të. Fotografi htaccess. Më lejoni të krijuar një llogari të përkohshme për ju. A mund të PM atë për ju?

schan
25-02-14, 00:20
Hey Marcin,

Ja disa info më shumë që unë kuptova. Unë mund të shikoni temat dhe postimet e bëra kur të kthej "URL Friendly" për bazë. Në qoftë se është e vendosur të avancuar, ajo nuk punon. A mund të shpjegoni pse? Gjithashtu, pasi unë kaloni gjuhën nga profilin tim, ajo përcjellëse mua, por gjuha nuk ndryshon sepse kodi gjuha në url është ende atje. Mendova funksionet e tu do të kujdeset për këtë. A është kjo një bug ose mund të duhet të kujdeset për këtë veten time?

Thanks,
-Schan

schan
26-02-14, 10:23
Hi,

Vetëm të kontrolluar për të parë nëse ka një update.

Thanks,
Schan

Marcin Kalak
26-02-14, 12:16
Unë nuk mund të identifikohem. A keni dërguar të dhëna të sakta?

schan
27-02-14, 03:32
Çdo gjë është duke punuar tani. Ju nuk keni për të troubleshoot çështje. Thanks.

Marcin Kalak
27-02-14, 10:46
Unë jam i kënaqur që ju të zgjidhur këtë çështje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1