PDA

View Full Version: Rinise Shqiptare Pro



tsak76
15-02-10, 13:34
Ajo konfliktet me Rinise Shqiptare Pro. kur njerëzit kanë zgjedhur një Rinise Shqiptare përkthim i jep 404 gabime, por edhe ata që përdorin lidhje Muslimanët që rruga për ndryshime pp / en / gallery etj

edhe wghen shtoj injorojnë url / albume

vBET
17-02-10, 17:24
Ne nuk e bëri akoma çështje të integrimit në për Rinise Shqiptare Pro dhe ne nuk dimë hollësi për mënyrën se si ai punon.

Nëse ju mund të eksperimentojnë një kohë dhe kontrolloni e bën këtë do të punojnë me lidhje me "gjuhën" parametër. Nëse po, atëherë kjo do të thotë që ju duhet shtesë file. Htaccess në directory Rinise Shqiptare për të mbështetur përkthim links SEO. Ju lutemi të na shkruani për rezultatet:)

Rreth injoruar - keni shkruar që lidhet me Rinise Shqiptare janë / galeri, por ju bllokuar / albume - kjo është çështja. Lidhje bllok të përshtatshme dhe Rinise Shqiptare nuk do të përkthehet në të gjitha.

Trixi.com
04-03-10, 04:58
Unë jam gjithashtu i interesuar në një zgjidhje për Rinise Shqiptare ... unë kam atë në web faqen time pedicabforum / .com


Ju lutemi të ndarë, në qoftë se keni gjetur një zgjidhje ....

TX

vBET
05-03-10, 00:46
Pra, në këtë moment ju mund të vendosni që të mos mbështesë përkthime në të gjitha për Rinise Shqiptare Pro.

Nëse ju lutem mund të PD me qasje të dhënat në çdo forum (mund të jetë forumi test) që kanë instaluar Rinise Shqiptare Pro dhe vBET se sa unë mund të shoh se si ai punon dhe ndoshta gjej një mënyrë se si për të mbështetur atë. Për sa kohë që faqet e krijuara nga Rinise Shqiptare Pro janë të krijuara nga vBulletin ajo duhet të jetë një mënyrë për të mbështetur të përkthimit. Ashtu si ne mbështesim atë për faqet tona jashtë directory forum.

vBET
09-05-10, 00:31
Integrimi me Foto Titulli Pro është përkrahur tani:) Ajo ishte me të vërtetë më parë, por ne shkroi atë në vend tjetër në mënyrë të drejtë shkop magjik për të dhënë notë aktuale këtu. Për udhëzime ju lutem shikoni këtu:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations