PDA

View Full Version: Çështja CMPS dhe Gjuha e albumit



vidal
19-01-10, 08:00
Përshëndetje,

Im duke përdorur VB CMPS dhe gjuhën time default është anglisht. Por forumer e mia përdorin Malay.

Pyetja ime. Është përkrahja CMPS Vbet? dhe është për Gjuha e albumit herë të parë do të jetë e njëjtë dhe pasi të klikoni një gjuhë tjetër, atëherë ajo do të ekzekutojë?

Thanks.

vBET
19-01-10, 20:42
CMPS është mod veçantë dhe në këtë moment vBET mund të bashkëpunojë me atë, por jo zyrtarisht mbështesin atë. Siç e dimë nga përdoruesit tanë faqe janë përkthyer dhe nuk është një çështje me tituj e posteve të shkruara në gjuhë të tjera, por nuk është rregulluar jozyrtare për këtë (shih këtu për detaje: vBET dhe CMPS

Unë nuk jam shumë i sigurt se këtë përgjigje mbulon pyetjen tuaj, kështu që mos ngurroni të kërkoni më shumë nëse ju duhet të dini:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1