PDA

View Full Version: Të gjitha reklamat zhduken, nevojë për ndihmë:)



Matt Olieman
13-01-10, 23:16
Kam instaluar versionin e fundit në web faqen time 2.4.1 test. Unë kisha një problem të vogël e vendosur flamuj dhe më në fund ata u shfaq më poshtë ose në fund të ad poshtë navbar.

Përzgjedhjes përkthimi dhe punimet ishte fantastike, atëherë të gjitha një e papritur ad dhe flamujt u zhduk.

Unë me aftësi të kufizuara të produktit, asgjë nuk ka ndodhur, ende ad një të humbur. Pastaj unë uninstaled produkt, ende asgjë nuk ka ndodhur, nuk ka ad. Kam hequr të gjitha dosjet e lidhura me produktin. Tani unë kam ad mia.

Çdo sugjerim do të jetë shumë e vlerësuar.

Thanks,
Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
13-01-10, 23:55
Shumë e çuditshme, por nëse keni pasur ende çështje me reklama pas vBET ishte me aftësi të kufizuara kjo do të thotë se nuk ishte faji vBET (mod nuk bën asgjë, kur ajo është me aftësi të kufizuara - vBulletin kujdeset për të). Sidomos që ajo ishte duke punuar në fillim dhe u ndal vetëm në pak kohë (si unë kuptuar).

Mund ta riprodhuar atë? Ju lutem instaloni vBET përsëri dhe i thoni e bën atë të ndodhë përsëri?

Kjo mund të jetë disa çështje të përkohshme me AdSense.

Matt Olieman
14-01-10, 00:04
Kjo është ajo që kam menduar shumë. A nuk bëjnë ndonjë kuptim, kjo është arsyeja pse kam pyetur. Unë do të bëj një reinstall nesër në mëngjes (kohën time). Unë do të le ju e dini se çfarë ndodh.

Thanks,
Matt Olieman
mycockpit.org

vBET
14-01-10, 00:10
Great:) Kjo do të ndodhë përsëri vetëm pas vBET reinstall atëherë ne do të shikojmë më afër se:)

Matt Olieman
14-01-10, 15:31
Lajme të mira, të instaluar shkuan mirë dhe përsosur. Deri më tani, pas rreth një orë e testimit, ka humbje të ad:)

Unë e urrej këtë pjesë .... POR,

1. Kam vënë re se është mjaft i ngadalshëm, nuk të shpejtë si në këtë faqe. Unë supozohet se është tipar upgrade:)

2. Unë e kam gjetur disa anomali në kategoritë forum, kam testuar me IE8 dhe krom. Të dy kanë anomali të ndryshme.

3. Është butonin NavBar në dispozicion vetëm në vBET 3.3.?

Ju lutem mos ngurroni që të shikojmë në MyCockpit.org Test Site - Home (http://www.mycockpit.org/fltsimtest/)

Nëse ju doni të gërmoj më të thellë, let me know me e-mail, gjithashtu do të jetë i gatshëm për të provuar beta vBET 3.3. në web faqen time test.

vBET
14-01-10, 16:17
1. Version falas është e ngadalshme. vBET 3.x paguhet dhe kjo është më e optimizuar.
2. Ju lutemi të hapur temë të re për këtë dhe të përshkruajnë atë më të
3. Nëse ju thotë dropdown menu me flamuj - atëherë po.

Lutemi kini parasysh se vBET 3.3.0 nuk do të jetë gati për vB4. Versionin e paguar e vBET do të jetë gati për vB4 mars.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1