PDA

View Full Version: Zgjidhet nuk mund të hyni në këtë faqe përmes Google.de



wowglider.de
10-04-12, 10:50
Hello, kur i shkoni tek Google dhe të kërkoni për vBET, klikoni në linkun e parë, unë gjithmonë merrni një mesazh standarde vBulletin si kjo: "ju nuk jeni i lejuar për të parë këtë përmbajtje ..." Lidhje ... com / forum / en /

r.dziadusz
10-04-12, 22:44
Ju lutem mund të më dërgoni url saktë që ju nuk mund të hyni?

wowglider.de
11-04-12, 21:30
...?

1.) Https://www.google.de/search?aq=f&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=vbet
2.) Klikoni 1. -> VBET - vBulletin Enterprise Translator-- vBulletin Unternehmen Transator (http://www.vbenterprisetranslator.com/de/)
3.)
"VBulletin wowglider.de, ju nuk keni leje për të hyrë në këtë faqe kjo mund të jetë për shkak të një prej disa arsye: .. Llogaria juaj përdoruesi nuk mund të ketë privilegje të mjaftueshme për të hyrë në këtë faqe tjetër Mundohuni tek postimi i dikujt tjetër, çasje në opsione administrative ose Edit sistemit të privilegjuar? Nëse jeni duke u përpjekur post, Administratori mund të ketë çaktivizuar llogarinë tuaj, ose ajo mund të jetë duke pritur aktivizimin. "

r.dziadusz
12-04-12, 17:17
Unë nuk kam asnjë problem me qasjen vend në mënyrë që ju keni postuar. Ju lutem më tregoni se çfarë jeni duke përdorur shfletuesit

wowglider.de
28-04-12, 15:01
I use Chrome. Windows 7 64bit. Problemi vazhdon.

wowglider.de
02-05-12, 13:26
Ndoshta nuk ka interes mua jo dreq kujdes.

r.dziadusz
07-05-12, 22:56
Na vjen keq ju duhet të prisni - kemi frenave pushime në Poloni. Është e vështirë për mua për të ndihmuar becouse Unë canot riprodhuar gabim. Ju lutemi kujdes chceck lidhjen tuaj te internetit / rrugë.

wowglider.de
06-06-12, 12:46
Heres një video. Untitled.mp4 - YouTube (http://youtu.be/iYtWWD8GHog)

r.dziadusz
06-06-12, 22:14
Kjo është një çështje e lidhur me ju duke u futur me emrin tuaj Ju lutemi provoni te klikoni login / logout button ose shkoni në faqen kryesore. Nëse kjo nuk keni punuar ju mund të përpiqen për të hequr coockies nga Bowser juaj lidhur me këtë faqe

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1