PDA

View Full Version: Zgjidhet I reinstalled vBET



wowglider.de
09-04-12, 11:14
Përshëndetje, Unë vetëm thjesht vBET preinstalled dhe kanë një pyetje ... i dont shoh ndonjë artikuj në / s / dhe / fr / në vBET mysafir cache ... në de ka mbi 1GB. Kur vBET cache? WoW Forum | WoW FairPlay ofruar Forum (http://wow.glider-forum.de/en/)

r.dziadusz
10-04-12, 22:47
Cache Vbet Vizitues është përdorur kur Vizitues vizituar faqet në mënyrë jo të krijuar përkthim shtesë. Ndoshta nuk përdorues unregister vizituar faqen tuaj përkthyer në në / en / fr ...
Ju mund easly kthehet cache off

wowglider.de
11-04-12, 21:28
Ah, në rregull ajo nuk ka marrë krijuar, kur është e vizituar si përdorues i regjistruar? ...

Edit: Është ende nuk punon. Unë chmoed dir me 777 (Të gjitha të dirs pas vbet_guestcache). Por kjo nuk krijon asnjë. Fotografi në html / en / ose / fr /

I aktivizuar në cache mysafir "Përdor Cache plotë dokumentit Për mysafirët" -> Po "Koha Cache ftuarit për të jetuar" -> 21600

Vizitore detajet Cache dhe Vizitore detajet Cache - pjesa tjetër
gjermanisht, anglisht dhe frengjisht



Çdo opsion i forgott?

r.dziadusz
12-04-12, 17:21
Ju nuk mungon asgjë, por, a keni të përpiqen të përdorin shfletues tjetër - nëse keni përdorur shfletuesin për të cilat keni qenë e ruajtur më parë në VB, është e mundur që cookies janë ruajtur.
Unë mund të kontrolloni atë në vendin e nëse ju MD ftp dhe qasje detajet admincp

wowglider.de
14-04-12, 11:22
I dont mendoj se asnjë servil prej trys më shumë se 5 ditë për zvarritje URL ri.

EDIT:
Thanks, tani duke punuar, pasi:

r.dziadusz
14-04-12, 16:42
Si ajo works fine, unë do të shënojë këtë thread si zgjidhur nëse ju ende nuk ka ndonjë pyetje ju lutem ra pa që të kërkojë

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1