PDA

View Full Version: vBulletin Versioni 4.1.10



DirtRider
20-03-12, 18:30
Unë jam duke menduar në lidhje me këtë mod por vetëm do të doja të di poshtë

1. A është kjo një mision për të instaluar Unë kam pasur një përvojë në instalimin e mods, por unë me të vërtetë nuk më pëlqen që të manual kodin edit.
2. Ju përmend se shërbimet falas të përkthimit kanë kufizime se si e bën këtë punë?
3. Çfarë kosto do të jemi të kërkuar në me shërbimet e paguara të përkthimit?
4. A do të punojë në lëkurat e mia nga PurevB.com

Unë mendoj se është e gjitha për tani ;)

r.dziadusz
21-03-12, 19:32
Hi
1) Ne kemi shërbim të plotë Instalation descibed në forumin tonë, në qoftë se kjo nuk është e gjitha unë me kënaqësi do t'ju ndihmojë, gjithashtu ju mund të keni bërë atë, duke blerë "Integrimi / instlation shërbimit" :)
2) Generaly pas disa sasinë e karaktereve, ofruesi përkthimi nuk është duke bërë përkthim nuk është më atë ditë, por që nga dita e ardhshëm ajo do të jetë i aktivizuar përsëri :)
3) Ju mund të vendosni limitet tuaja kështu që kostot varet vetëm nga ju :) - edhe nga lirimin tonë të ardhshëm që ju mund të bëni me dorë përkthime falas!
4) vBET do të punojë në çdo lëkurë në forum vBulletin

Ju lutem mos ngurroni të bëni pyetje të mëtejshme, unë do të jem i lumtur të ju ndihmojë

DirtRider
22-03-12, 04:09
E pra unë blerë produktin tashmë dhe instaluar atë, por unë mendoj se unë do të duhet për të blerë shërbimin për Integrim / instlation por nuk mund të shoh ku unë duhet ta bëni këtë tani

DirtRider
22-03-12, 04:11
PS Unë i dërgoj një mail, por asnjë përgjigje deri më tani dhe mund të ju lutem hiqni këtë histori moderues në postin tim

r.dziadusz
22-03-12, 18:16
Hi
Këtu është url për ju: http://www.vbenterprisetranslator.com/purchase.php?do=installations
Gjithashtu unë nuk ju lejojnë të postoni pa pranimin

DirtRider
22-03-12, 18:20
Faleminderit ok ne do të blerë këtë shërbim shpejti ;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1