PDA

View Full Version: Ndihmojnë të shumta gjuhësore



dfe
13-12-09, 15:26
Hi

Unë e kam blerë vetëm dhe instaluar, produkt përkthyes të shkëlqyer!

Ja se çfarë unë jam gjithashtu duke u përpjekur për të arritur. Në SA kemi dy gjuhët kryesore, anglisht dhe Afrikaans.

Shumica e postimet e mia forum janë në anglisht, por shumë shpesh do të ketë një përgjigje disa në një post anglisht në Afrikaans. A ka ndonjë mënyrë për të përkthyer automatikisht afrikanisht në anglisht vetëm për përdoruesit që zgjedhin për të bërë këtë?

vBET
13-12-09, 18:56
vBET automatikisht mund të njohin gjuhën e posteve të reja dhe në këtë moment nuk ka asnjë detyrë e cila do të lejonte për të parë mesazhet ekzistuese dhe për të ndryshuar ato. Për postet ekzistuese në qoftë se ju doni ju gjithmonë mund të redaktoni mesazhin dhe shtoni lang dhe langtitle BBCode dorë.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1