PDA

View Full Version: Zgjidhet Lidhje përkthyer forum duke treguar 404 gabime



texans
18-07-11, 18:02
Unë kam marrë përmes këtij procesi të instaluar disa herë tani dhe unë nuk mund të të duket për të rregulluar këto 404 gabime.

Problem: links Perkthyer forum janë krijuar 404 gabime (tregues dhe URLs thread duket për të punuar)

URL: phoneforum.com / forume /

URLS Friendly: Unë jam duke përdorur URL Rewrite Mode Friendly - URL Canonical rigoroz

vBet kryesore: Forum Directorys / forume

Htaccess im Forumi është si më poshtë

Author #: Matty Azi
# Version 1.6

RewriteEngine On
Options + FollowSymLinks
RewriteBase / Forume /


# # # THIS IS A pak siguri shtesë dhe mund të hiqet

^ RewriteRule përfshin /(.*) index.php
RewriteRule ^ VB /(.*) index.php
RewriteRule ^ paketa /(.*) index.php

# # # KJO ËSHTË rishkruaj AKTUAL

RewriteRule archive / index.php? / $ 2 & language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule index.php? language = $ 1 [L, QSA]
RewriteRule 2 $? Language = $ 1 [QSA]

RewriteRule ^ temat / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ faqe ([0-9] +) ?)) showthread.php? t = $ 1 & page = 2 $ &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ Anëtarët / ([0-9] +) member.php? U = 1 $ &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ Forums / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ faqe ([0-9] +) ?)) forumdisplay.php? f = $ 1 & page = 2 $ &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ blogs / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ faqe ([0-9] +) ?)) blog.php? u = $ 1 & page = 2 $ &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ entries / ([0-9 ]+)(?:/?$|(?:-[^/]+))(?:/?$|(?:/ faqe ([0-9] +) ?)) entry.php? b = $ 1 & page = 2 $ &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ Lista e /([^/]*/)([ 0-9] +) list.php? R = $ 1 $ 2 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ përmbajtjen /(.*) content.php? R = $ 1 &% {QUERY_STRING}
RewriteRule ^ widget / config / ([0-9] +) widget.php? R = config / $ 1 &% {QUERY_STRING}

Ndonjë ide se çfarë unë jam duke bërë gabim?

TIA!

vBET
19-07-11, 00:58
Siç e shoh tani ajo është duke punuar mirë. A ju ende keni çështje ose ajo është fiksuar tashmë?

Ju lutem tregoni ju ende nevojë për ndihmë dhe nëse po, atëherë ju lutem jepni URL faqe ku ekziston çështja.

texans
19-07-11, 02:42
Faleminderit për përgjigjen!

Jo, ende nuk është duke punuar si duhet. Faqja tregues dhe temat e punë, por lidhjet e individit nuk kategorinë forum.

ex: phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Një gjë unë njoftim kundrejt këtij forumi është që lidhjet e mia aktuale forum janë të përkthyera të cilat ky forum mban URL anglisht edhe kur duke përdorur një përkthim jo-anglisht.

Ndjehem si kjo është çështje (unë mund të jetë i gabuar), por unë nuk jam i sigurt se si ta ndryshojë këtë.

Thanks again për përgjigje.

vBET
19-07-11, 17:52
Shembull ju dha është tek përmbajtja nuk ekzistuese - nuk punon edhe kur nuk janë të përkthyera:
phoneforum.com/forums/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Unë ende nuk mund të shoh ndonjë çështje - Unë kam qenë atje dhe të shoh përmbajtje është përkthyer mirë. Ju lutem më tregoni URL ku unë mund të shoh atë - një që ju ka dhënë nuk ekziston kështu që nuk mund të përkthehet ...

texans
19-07-11, 18:07
E drejta, Ky është problemi pikërisht.

Ky është forumi i parazgjedhur kategorinë referohet në pamjen e paracaktuar anglisht:
phoneforum.com/forums/forums/36-Canadian-Wireless-Carriers

I referohet çfarë ndodh kur ajo është e përkthyer. URL aktuale Lidhje merr përkthyer si dhe rezulton në një 404.

phoneforum.com/forums/da/36-Canadiske-Wireless-Carriers

Lidhjet Kategoria e forumit nuk punojnë, kur përkthehet në ndonjë gjuhë nga Anglishtja. Ata të gjithë të rezultojë në 404 faqet e gabimit. Tregues dhe temat e punojnë, kur përkthehet, jo vetëm lidhjet kategorinë forum.

vBET
19-07-11, 18:27
OK - tani e shoh këtë çështje. Ajo është vetëm për URL forum jo për temat e - unë isha duke kërkuar në vendin e gabuar.

Unë shoh shkaku i lidhjeve çështje janë ridrejtuar dhe 2 / forume / është hequr nga atje. Vendosja:
http://www.phoneforum.com/forums/pl/forums/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych
Unë jam ridrejtuar në:
www.phoneforum.com/forums/pl/36-Canadian-operatorów-bezprzewodowych

Unë nuk e di pse ndodh kështu. Ndoshta ju keni konfigurimin e gabuar vBET për directory forum. Ose ne mund të përpiqemi me vendosjen e mbajtur dosjen për të (nuk duhet të jetë e nevojshme). Ju lutem me PM Qasja detaje për CP tuaj Admin dhe FTP - Unë do të kontrollojë atë.

texans
19-07-11, 18:34
Thanks Michal:)

Vjen PM

vBET
21-07-11, 22:49
Siç kam shkruajtur se dje nga PD çështja është për shkak se ju keni të dyfishtë / forume ne URL-në tuaj. vBET largon një nga ata, sepse ajo është e njëjtë me dosjen tuaj forum dhe vBET duhet të siguroj se kodi gjuhë do të jetë pas saj. Pra directory forum është hequr dhe shtuar pastaj përsëri para URL pak para kodin gjuhë. Për të shmangur këtë dhe të ketë lidhjet tuaja forum gjeneruar të përshtatshme ju duhet të përdorni këtë doze pas çdo përditësimin vBET (tani ajo është bërë tashmë në forum tuaj):
1. Hapur / përfshin / vbenterprisetrasnlator_functions_url_tracking.php
2. Gjej të:


if (0 === strpos($address, $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].'/')) {
$address = substr($address, strlen($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']));
}

3. Remove / komentoni atë.

Kjo do të zgjidhë çështjen me brez URL gabuar. Ende ju keni problem me redirection. Unë jam ende duke punuar mbi të.

vBET
21-07-11, 23:16
Çdo të Details Access ju dërgoni nuk është duke punuar më - Unë nuk jam në gjendje të përfundojë punën ... Ju lutemi të dhënat e duhura PM qasje kështu do të jem në gjendje të vazhdojë.

vBET
22-07-11, 12:11
Siç u info nga PD jeni duke planifikuar për të ndryshuar turne / forum / forume lidhje dhe nuk kanë nevojë për mbështetjen tonë tani. Unë jam vendosjen this thread si zgjidhur. Nëse ju do të keni të njëjtën çështje, pas ndryshimeve tuaj, ju lutem shkruani këtu. Në rast të çështjeve të tjera ju lutemi të hapur një fije për një çështje.

texans
24-07-11, 22:35
E drejta. Unë nuk dua që të ketë një version hacked e kësaj mod (në mënyrë që unë mund të përpiquni të gjeni një tjetër të rregulluar çdo update) për një standard të instaluar Vbulletin që ndodh të jetë në një direktori të quajtur / forume. Si mundet një vBulletin standard të instaluar në një directory me emrin / forum nuk do të mbështetet nga mod default? Të mendosh se kam instaluar "stabile" version goditjet mendjen time.

Pas një javë të plotë të mbrapa me radhë dhe për të marrë në këtë pikë kam vendosur unë do të përpiqet Muslimanët që ajo duket si ajo duket për të punuar edhe me vbet. Gabuar!

Unë e kam gjetur të paktën 3 mete me një instalim standart Muslimanët dhe duke shtuar vbet në krye. I fiksuar një nga shfletuar forumin dhe kanë më shumë se 2 janë të hapura.

Ju nuk duket se duan të më ndihmuar nëpërmjet PM. Vend të kësaj unë shkoj në typeout çdo çështje i ri këtu përsëri dhe të presin një ditë mes çdo përgjigjen kështu që unë mund të merrni këto fikse si. Ndërkohë të gjitha lidhjet e mia në Google shkoni në një faqe bosh. Awesome!

Ju e kuptojnë një klient që paguan për mod dhe një tarifë nonbranded nuk dëshiron të shpenzojë mbi 30 orë + dhe një ditë në mes të çështjeve për të rregulluar atë që duhet të jetë e drejtë standarde? Çështja me të, nëse ajo nuk punon ne do të rregullojmë është e mirë, por me këtë ritëm që ju nuk jeni duke konsideruar vlerën e klientëve kohën tuaj. Kjo mod ka kosto me kaq mallkim shumë në produktivitetin e humbur në krye të 200 $ kam paguar për atë që është më bën të sëmurë - dhe unë jam ende më tej, së bashku se kam filluar.

Është i sigurt se duket si një shumë të "zgjidhur" problemet janë më shumë nga klientët e frustruar heqin dorë dhe të mos iu përgjigjur për këtë çështje. Pse mendoni se është?

vBET
26-07-11, 09:07
Përgjigje për pyetjen e parë është dërguar tashmë për ju nga PM më parë. Unë nuk e di pse ju jeni duke kërkuar përsëri. Përgjigja është i njëjtë - kjo është hera e parë kur të klientit tonë (dhe ne kemi shumë të konsumatorëve) kanë forum në subdirectory / forume dhe gjithashtu krijon një tjetër directory virtuale / forume ne URL ka / forum / forum Kjo është shpjegim i thjeshtë pse vBET nuk është Situata e gatshme tani për të mbështetur të tillë dhe kjo është arsyeja pse ajo prishet. vBET duhet të kuptoj URL gjatë përkthimit dhe ajo heq / forume vendosur në frontin e lidhjet tuaja për të vënë atje kodin e gjuhës dhe të shtoni / forume përsëri në para URL. Situatë si / forume / forume është shumë e pazakontë - kemi atë herë të parë. Unë nuk mund të ju jap përgjigjet e tjera për të njëjtën pyetje, pa marrë parasysh se sa herë do të kërkohet - po gjendja juaj është shumë e pazakontë.

Ne nuk e dimë çështjet tuaja me vBulletin - kjo thread është rreth çështje tjetër - ju lutem thread hapur të reja për çështje të reja nëse ende ekziston. Ne nuk jemi në gjendje të ndihmojnë me çështje ne nuk jemi të informuar rreth.

PM nuk është përdorur për mbështetje. Ne përdorim për të marrë PM dhënat e qasjes. Mbështetja është nga forumi. Në forum mund të menaxhuar temat çështje, ne e shohim historinë e plotë çështje dhe çështje janë në dispozicion për të gjithë stafin tonë. Ju e dini këtë tashmë. Na vjen keq, por unë nuk jam i sigurt se pse ne po diskutojmë këtu në publik. Pse jeni informuar mua se kam kërkuar që ju të shkruani në forum, jo me PM. Kam shkruar për ju - unë e di këtë. Cili është qëllimi juaj në këtë post - nuk keni nevojë për ndonjë ndihmë në lidhje me këtë çështje? Nëse po ju lutem përshkruani. Nëse nuk e mendje këtë - ju lutem thread hapur të reja për çështje të reja. Nëse nuk ka çështje më pas të madhe:)

Ju lutem vini re se ju u kërkuar të na për të ndaluar duke punuar në këtë çështje dhe ka shkruar se ju do të bëhen disa ndryshime të mëdha në forum tuaj. Pra, ne të largohet nga puna në këtë ashtu si keni kërkuar. Ajo nuk Mater nuk keni leje BF ose jo - në qoftë se ju nuk do të kishte atë dhe të na kërkoni të ndaluar që punojnë në çështje ne do të dëgjojnë tuaj të kërkoni. Nuk e kuptoj pikë.

Ju lutemi të rrinë deri në atë pikë - çfarë ndihme keni nevojë?

Problemeve nuk iu përgjigj janë zgjidhur çështjet shpesh (duke PM) për të cilin pronarët e fije nuk kujdeset më kështu që ata të qëndrojnë pa përgjigje. Ne kishim së fundi 2 postimet nga përdoruesit që nuk shkroi për ndihmë vetëm shkruan se ata kanë përdorur versionin e vjetër vBET. Kjo është deri në përdoruesit do të kishte bërë të reja dhe versionet e bug përdorimi i lirë ose të përdorin ato të vjetra.

texans
26-07-11, 11:12
Ju e dini çështjen time dhe ju duhet të kuptojnë qëllimin e postit. Pakënaqësia me produktin tuaj.

Një instalim standard në dosjen / forume nuk është e pazakontë. Prisja software tuaj për të punuar për këtë situatë. I përdorur vBulletin rekomanduar htaccess i cili krijoi / forum / url strukturën forume.

Një vBulletin standarde të instaluar nuk është e pazakontë. Prisja software tuaj për të punuar për këtë situatë. I kishte të paktën 3 të mete të mëdha që rezultojnë në mijëra faqe bosh, duke përfshirë çdo faqe të vetme indeksuar nga Google.

Unë do të doja një rimbursim ju lutem.

vBET
26-07-11, 23:30
Situata kur konsumatori refuzon mbështetjen tonë nuk është i kualifikuar për rimbursim.

Unë nuk e di çështjen e statusit tuaj aktual - ju na tha për të ndaluar që punojnë në çështje që tashmë ishte zgjidhur pjesërisht, për shkak se ju të kërkuar për të bërë ndryshime të mëdha në forum tuaj. Pra, ne të largohet nga puna për të. Në këtë moment kam nevojë për përshkrimin tuaj të statusit të çështjes dhe dritën e gjelbër për të fillojë të punojë mbi të. Unë edhe nuk e di është çështje ende e njëjtë. Ju PM diçka në lidhje me çështje të ri pas ndryshimeve tuaj - nuk kemi marrë ndonjë fije të re të hapur për çështje të reja. Ju lutemi të hapur të reja për çështjen e thread të reja dhe ne do të fillojë të punojë mbi të.

Edhe një herë, sepse ju nuk e kuptoni shkakun çështje. Kjo nuk është / forume fajin directory - kjo është shumë ok. Forumi ynë përdor subdirectory në URL - ju mund të shihni këtë këtu. vBET mbështet subdirectory në URL forum.
Çështja juaj është për shkak se ju keni të dyfishtë / forume / forume dhe kjo është shumë e pazakontë. Kjo është herë të parë, kur ne shohim një situatë e tillë dhe kërkon mbështetjen tonë për të bërë atë punë të përshtatshme për forumin tuaj. Kjo çështje prek VETEM nën-forum faqet tuaja. Të gjitha lidhjet e tjera (me temat dhe kështu me radhë) nuk kanë të dyfishtë / forum / forum) dhe kjo është arsyeja pse përkthimi tërë juaj forum është duke punuar të përkryer, përveç nën-forum faqe. Dhe kjo është arsyeja pse forumi juaj ka nevojë për përkrahjen tonë të ketë atë që punojnë të përkryer kudo. Atë që ju refuzoni mbështetjen tonë ju pranoni që keni ato faqe nuk janë të përkthyera. Nëse ju doni të përkthyer ju lutem përshkruani gjendjes aktuale të çështjes dhe të dhënat aktuale PM qasje.

Kjo thread nuk është për çështjen e diskutuar vBulletin tuaj - ne nuk e di Muslimanët e problemit. Ne ishte duke punuar këtu për diçka tjetër. Ju lutemi të hapur thread reja për Muslimanët çështjen tuaj dhe ne do të punojmë në të. Ne nuk mund të thoni pse keni nxjerrë Muslimanët pa pasur informacion në lidhje me të. Ne nuk mund të them është se çështjen e integrimit, çështja e konfigurimit, ose nuk është i lidhur me vBET në të gjitha. Ne gjithashtu nuk mund të kthejë në situatë kur kërkesa të konsumatorëve në lidhje me disa çështje nuk përshkruhet, duke refuzuar për të hapur thread reja dhe të përshkruajnë atë. Duke refuzuar të përshkruajnë çështje tuaj në fije të re të ju refuzojnë të pranojnë mbështetjen tonë. Ju lutemi të hapur temë të re për çështjen tuaj të re dhe ne do t'ju mbështesë:) Shpresoj se kjo do të zgjidhet shpejt:)

texans
27-07-11, 00:46
Më lejoni të bërë këtë të qartë. Unë nuk dua një version hacked e kësaj Ministrisë së Mbrojtjes.

Kjo nuk është ajo që kam paguar për të, dhe jo unë nuk kam një situatë unike. Unë kam pasur dy situata shumë default. Ky produkt nuk është shpallur si.

Unë do të kërkoj përsëri. Ju lutemi të kthyer paratë e mia.

Dështimi për ta bërë këtë do të rezultojë në një chargeback.

Unë me të vërtetë dëshironi të përdorni këtë produkt, por siç e kam thënë para se unë nuk dua të hacked deri version për ta bërë atë punë. Kjo nuk vlen dhimbje koke kur vjen koha për të përmirësuar forumi im.

vBET
27-07-11, 17:43
Dhe unë do të përsëris përsëri - ju keni situatë shumë të pazakontë. Duke dyfishtë / Forume / forume nuk është diçka që ajo që ju shihni në çdo forum. Në fakt forum juaj është i vetmi që ka gjë të tillë që ne dimë rreth. Kjo është arsyeja pse kjo situatë kërkon mbështetjen tonë për ta bërë atë plotësisht funksionale ad, kjo është arsyeja që në këtë moment vBET është duke punuar në forum tuaj pa përkthimin e nën-forume ad faqet e të gjitha faqet e tjera janë përkthyer edhe (vetëm nën-forum faqe të dyfishtë / forume / forume ne URL).

Ne ju ofrojmë mbështetje të lirë për ta bërë atë plotësisht funksionale. Kjo është zgjedhja juaj për të pranuar apo refuzuar atë. Duke refuzuar keni vendosur të keni vBET jo plotësisht funksional në forum tuaj. Dhe ne nuk rimbursim, sepse përdorues të vendosë për të kanë karakteristika të jo të plotë vBET. Ajo do të jetë plotësisht funksional, kur ju të pranoni mbështetjen tonë.

Nëse ju dëshironi vBET duke punuar në forum tuaj - vetëm ju lutem pranoni mbështetjen tonë dhe le të bërë atë plotësisht duke punuar në forum tuaj. Gjithashtu ne ju dërgoj lë të kuptohet për ndryshimin konfigurimit tuaj forum dhe të shpëtoj i dyfishtë / forum / forum URL formë (e cila duket shumë e ndershme, shumë e çuditshme). Ju pohoni se ju dëshironi të keni vBET funksionale në forum tuaj, por ju refuzojnë të përdorin mbështetjen tonë dhe të injorojnë lë të kuptohet se tonë. Ky është vendimi juaj - ne nuk mund t'ju detyrojë të përdorni mbështetjen tonë. Nëse ju vendosni të nuk kanë faqet e nën-forumin tuaj përkthyer kjo varet nga ju. Ne ende ju ofrojmë mbështetje të lirë dhe vBET plotësisht funksionale. Refuzimi i mbështetjes sonë nuk kualifikohen për rimbursim.

texans
30-07-11, 12:38
I dha një afat kohor i përsosur i asaj që ndodhi këtu ju fshihet Michal dhe të përshtatshme si Spam. Nuk kishte asnjë spam në Michal post.

Stilit të lartë.

Nuk është padyshim një hendek të madh të kuptuarit gjuhë këtu që unë të gjeni shumë ironike.

Hacked = Modified - Si në Unë nuk dua që një version të modifikuar të lartë të këtij shkrimit si ajo është shumë e vështirë për të përmirësuar.

Thashë asgjë për ju ose dikush tjetër hacking forum time.

Ekziston edhe një çështje prej jush e lexuar atë që është e përshtatshme për ju dhe shpërfillur pjesën tjetër. Për të ardhur keq për klientët tuaj.

Shpresojmë që ju do të kuptoni mesazhin tim nuk ishte e spamit kështu që unë do të shtoni atë përsëri më poshtë. ;)

vBET
30-07-11, 13:33
Ajo ishte SPAM dhe scam që është arsyeja pse ajo është hequr. Ju thjesht përsëriti të gjitha të dhënat të cilat janë të përfshira në këtë thread + shkroi informacione të rreme rreth asaj se si shkon (ju lutemi shikoni mesazhet tona private, nëse ju duhet të kujtojmë se si shkon). As SPAM as scam nuk është e lejuar në këtë forum dhe nuk di ndonjë forum ku administrata bien dakord mbi të.

Nuk kishte asnjë kërkon ndonjë modifikim të lartë në vBET. Unë mendoj se ju të merrni të gjitha nga proporcion. Në kohën kur ne ishte duke punuar mbi këtë çështje keni informata rreth një modifikim të thjeshtë - 3 rreshta të kodit për të hequr në një vend Gjithashtu çështja këtu nuk është për shkak të modifikimit, por për shkak se ju u zemërua që keni pasur për të hapur të reja ticked për çështjen e reja (ju ishte kërkuar që të mos shkruajë në PD, por në fije të reja). Dhe në vend që ju ka shkruajtur këtu në fije të vjetër duke vepruar si ne braktisim ju, pasi ju na tha për të ndaluar që punojnë në këtë çështje. Ajo që më bëri të hutuar në fillim, sepse unë me të vërtetë nuk ishte i sigurt është se çështja ende e vjetër apo për shkak të një të ri sepse ju ishte shkruar këtu. Ju lutemi të rrinë në pikë. Nëse keni nevojë për mbështetje me këtë çështje - ju lutem shkruani në lidhje me statusin e saj aktuale në këtë thread. Nëse keni probleme me diçka tjetër - ju lutem thread hapur të reja për të kështu që ne do të dinë se çështja është me të vërtetë në lidhje. Nëse keni ndonjë çështje me vBulletin - kjo nuk është thread lidhje me të. Ju lutemi të hapur një të ri. Gjithashtu, nëse çështja është diçka tjetër pse ju ende gjë që kjo do të kërkojë çdo ndryshim vBET?

Shpresoj se ju vendosni të përdorni mbështetjen tonë dhe të na lejojë të bëjë vBET plotësisht funksional në faqen tuaj. Ajo që ne do të jetë shumë i kënaqur:)

texans
30-07-11, 13:37
Unë të heqë dorë.

vBET
30-07-11, 13:46
Ju nuk keni për të. Ne ju ofrojmë mbështetje pa të keni vBET plotësisht funksional në forum tuaj:) Ne e bëri atë të gjithë kohën. Thjesht e pranojnë atë. Sigurisht ne nuk mund t'ju detyrojë të përdorni mbështetjen tonë të lirë dhe të ketë vBET plotësisht funksionale - kjo është vendimi juaj për të marrë atë ose të refuzojnë.

texans
30-07-11, 14:28
Siç e kam thënë se 10 herë më tani unë nuk kanë kohë (investuar mbi 30 orë dhe tani në një humbje e madhe) as nuk dëshiroj që të ketë një version shumë modifed e ketij programi si ajo është një dhimbje koke të madhe kur vjen puna kohë për të rinovuar atë.

Është sikur unë nuk kam deklaruar secilin nga këto shqetësime të përsëritur përsëri dhe përsëri. Ju vetëm të dëgjoni atë që ju se çfarë për të dëgjuar. Ju jeni mod nuk keni punuar me 2 instalimet bazë dhe unë nuk kam kohë për të sherr me "mbështetje" tuaj ose një program të modifikuar shumë.

Add to se vetëm ju të dëgjoni atë që është e përshtatshme për ju dhe nuk e kuptojnë shumë anglisht bazë dhe që vetëm shton kohën e nevojshme për të punuar me ju.

Ju fshihet afat kohor time e cila nuk kishte ndonjë "spam apo scam" si ju e quajti atë, vetëm faktet lidhur me këtë çështje.

... Po, unë jam bërë. Unë të heqë dorë. Ju fitoni! Ju keni paratë e mia.

************************************************** ******
Nëse dikush dëshiron është një licencë të lirë unbranded vetëm PM mua.

vBET
30-07-11, 15:00
Ju lutem vini re se kur ju përdorni mbështetjen tonë të lirë ju nuk keni për të investuar në çdo kohë - ai është stafit tonë i cili zgjidh çështjen. Pra duke pranuar mbështetjen tonë të lirë ju don nuk duhet të kalojnë çdo kohë për këtë çështje. Edhe unë do të doja të ju kujtoj se ju nuk keni për të shpenzuar ato 30 orë - kjo ishte vendimi juaj, sepse ju refuzuar mbështetjen tonë.

Gjithashtu unë ndjehem si është e përshtatshme për të shkruar përsëri (Unë vetëm shkruar më parë, por kjo duket se nuk të vërehet) se nuk është e qartë në këtë moment nuk do të kërkojë vBET çdo ndryshim, sepse ke ndryshuar mjedisin tuaj dhe tani ju keni plotësisht të çështje të ndryshme me vBulletin - mund të konfigurimin apo çështje të integrimit. Pra, në këtë moment, ne nuk janë edhe të qarta keni ndonjë çështje me vBET vetë ose ajo është çështje në nivel të tjera. Ne nuk mund t'ju them, sepse ju refuzojnë mbështetjen tonë dhe vetëm përsëris se ju keni disa çështje të reja me Muslimanët, të cilat ju nuk pranoi të përshkruar në forum ...

Ne e kuptojmë qartë çdo fjali tuaj dhe shikoni çdo fjali tonë. Ju lutem pranoni faktin se refuzimi i mbështetjes vBET nuk kualifikohen për rimbursim. Ne me kënaqësi do të mbështesë dhe të vBET plotësisht funksionale në forum tuaj:) Ju vetëm duhet të pranoni mbështetjen tonë. Ne jemi të vjen keq për të dëgjuar se ju preferoni të mos përdorni mbështetjen tonë, ende është vendimi juaj i cili bëri vBET nuk punojnë të përkryer në forum tuaj, ku ju keni konfigurimin e pazakontë që nuk ka ndodhur më parë në forumet e klientëve tanë.

Po të fundit tuaj 2 mesazhe përfshirë SPAM dhe scam - ju është njoftuar tashmë për këtë dhe pastaj ju spammed thjesht mesazhin larguar përsëri. Dhe ju është njoftuar prapë pse ajo u hoq. Nëse ju nuk e shikoni PM juaj - këtu është shpjegimi që ju tashmë e mori me sa përgjigje të mesazhit tuaj (me mesazhin e vetë).

Përgjigjen tuaj për të hequr SPAM tuaj + mesazh scam:

Unë jam vetëm duke u thënë Michal vërtetën. Më vjen keq se nuk është i përshtatshëm për ju. Ju kërkoni që populli në Muslimanët të lejojë diskutimin e lirë, por ju nuk do të bëjë të njëjtën gjë. Hmmm.

Përgjigja jonë për pretendimet tuaja se nuk ishte SPAM + scam:

Nuk është asgjë për të qenë convinient. Ju lutem lexoni tërë thread - çdo gjë që ju ka shkruajtur se është përfshirë tashmë atje! Si mund të them edhe për të mos qenë i përshtatshëm në qoftë se ne të lejojë që të qëndrojnë aty? Ne thjeshtë për dremitje lejuar dyfishim - NDONJE dyfishimin është SPAM. Ju e dini këtë - ju keni forumin që nga viti 2002.

Gjithashtu nuk ka vetëm e vërtetë - ju ka shkruajtur dhëna të rreme mbi se si shkon. Unë thjeshtë ju kujtoj këtë duke u përgjigjur PM vjetër, ku ju mund të shihni se ju ndryshuar fjalëkalimin dashje dhe kërkon falje për këtë - nuk ishte si keni shkruar që ju të ishte i zemëruar, sepse ju nuk doni modifikime - në këtë kohë nuk ka ndryshim është bërë ende ! Ne nuk do të lejojë që të shkruaj informacion të rremë. Unë nuk jam duke e quajtur atë qëndron, sepse unë të marrë çdo popull duan diçka të mirë, kështu që unë supozojmë që ju thjesht bërë gabim këtu.

Unë nuk shoh se po ndodh kudo. Nëse ju keni asgjë për të shtuar ju lutem mos përsëritur - ai do të hiqet si spam. Nëse doni të shtoni diçka të re - do të jemi të lumtur të di se çfarë gjendjes aktuale të çështjes dhe të ju ofrojmë mbështetjen tonë:)

Kjo thread është lidhur me çështjen tuaj me / forum / forume faqe. Nëse keni ndonjë gjë për të shtuar në lidhje me këtë çështje ju lutem shkruani pa pagesë. Nëse vetëm doni të bërë disa zhurma publike - ju lutem stop. Ne jemi krenar që ne ofrojmë mbështetjen tonë të konsumatorëve të lirë. Ne jemi krenar se ne ca ofrojmë edhe për ju. Ju mund të keni vBET plotësisht funksional në forum tuaja, nëse doni. Nëse ju nuk dëshironi të përdorni mbështetjen tonë ne nuk mund t'ju detyrojë. Ende ne nuk mund ta kthejë për shkak përdorues vendosi të mos ketë vBET plotësisht funksional dhe të refuzojnë mbështetjen tonë.

Si tani si para - ne ju ofrojmë mbështetjen tonë të lirë dhe plotësisht funksionale në vBET forum tuaj të cilat nuk e kanë mbështetur ende konfigurimit (për shkak se ajo ndodh herë të parë që konsumatorëve tanë kanë konfigurim të tillë). Ne do të jemi shumë të lumtur për të mbështetur ju:)

vBET
31-07-11, 13:14
Temë e mbyllur për shkak të shumë e SPAM dhe scam + ndryshimin e historisë fije me shënime të autorit, si:

***** Shënim: Ju fshihet pas time. Nëse ju do të merrni paratë e mia ju do të keni për të ndaluar mua, nëse ju nuk doni mua tek postimi i anën time. ****

Për Author thread: ju nuk duhet të na informojë se ne hequr shkrimin tuaj scam - ne e dimë këtë të përkryer dhe të shkruani edhe ju çdo shënim herë kërkuar që ju të ndaluar atë që ju po bëni. Ju lutemi vini re se ne kemi histori të plotë e mesazheve tona PM. Çdo herë kur ju ka shkruajtur scam ne ju dërgojmë përsëri kryeministrat tuaj të vjetër dhënë prova se ju shkruani informacion të rremë dhe scam nuk është e lejuar. Edhe një herë - ju lutem mos e bërë këtë. Ne stendat e dimë se si është dhe të gjithë njerëzit të mund të lexoni këtu diskutimin tonë publik.

Ne nuk duam të ndalimit ju. Ju jeni të konsumatorëve tonë. Ende ne nuk do të lejojë të scam as SPAM. Ne me kënaqësi do të mbështesë me çështjen tuaj të re, nëse ju të pranoni mbështetjen tonë. Ne me kënaqësi do të bëjë vBET plotësisht funksionale në forum tuaj:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1