PDA

View Full Version: Zgjidhet Koha mesatare për të marrë Produkt Pas Purhase?



Octavius
27-06-11, 11:50
Hi. Sa kohë që zakonisht marrin për të marrë këtë produkt? Bleva minave nëpërmjet Western Union 4 ditë më parë dhe jam ende në pritje për qasje në faqen tuaj të shkarkuar për të shkarkuar produkt. Jam shumë e emocionuar për këtë produkt dhe duan të vënë atë në përdorim sa më shpejt të jetë e mundur. Kjo është një duhet të ketë modifikim për të gjitha forumet.

vBET
27-06-11, 13:38
Koha mesatare: INSTANT

Të gjitha pagesat e bëra nga Paypal kanë licencë aplikohet në çast (automatikisht).

Ju lutemi të mbani në mend se ju paguhen nga Western Union dhe të na dërgoni detajet e pagesës GABUAR. Ju dërgoni një saktë në fundjavë kështu që kjo është dita e parë kur ne mund të konfirmojmë pagesën tuaj në bankë. Në këtë moment hasim disa çështje me një nga forumet tona (forum.simple-nlp.pl). Ne do të kontrollojë pagesën tuaj në bankë, pasi kemi trajtuar këto çështje. Shpresoj se do të jetë në gjendje të bëjë këtë sot. Licenca juaj do të aplikohet pas pagesës do të konfirmohet.

Kjo është përshkruar qartë në faqen e pagesës:

Ne gjithashtu pranojnë pagesat e bëra nga Western Union ...

Ju lutemi vini re se ne do të krijojë licencë për ju, pasi ne kemi marrë paratë, kështu që paguajnë nga PayPal ju lejon të merrni patentën tuaj të menjëhershme.

Kjo nuk është pyetje e para shitjes, për shkak se ajo është rreth pagesës që është bërë tashmë. Të lëvizë këtë thread me nenin problemeve.

PS.
Me të vërtetë keq ju duhet të prisni. Unë shpresoj se do të zgjidhë çështjen e shpejtë dhe të kontrolloni pagesën tuaj në bankë sot:)

Octavius
28-06-11, 03:47
.... Im i keq

vBET
28-06-11, 15:20
Nuk ka problem. Unë nuk e kam trajtuar për të bërë këtë dje për shkak të dështimit server ju, por sot unë isha në bankë dhe mori Western Union transferimit tuaj. Licenca juaj është krijuar tashmë:) Gjithashtu si faljet për kohën tuaj të pritjes ne do t'ju japë shërbim falas instalimin e cila normalisht kushton $ 30:) Vetëm ju lutem PD me të dhënat tuaja qasje.

Octavius
28-06-11, 21:54
Nuk ka problem. Unë nuk e ka trajtuar të bërë këtë dje për shkak të dështimit server ju, por sot unë isha në bankë dhe mori Western transferimin tuaj Unionit. Licenca juaj është krijuar tashmë:) Gjithashtu si faljet për kohën tuaj të pritjes ne do t'ju japë shërbim falas instalimin e cila normalisht kushton $ 30:) Vetëm ju lutem me PM details.Wow tuaj qasje Thanks a lot tmerrshme tuaj! : D

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1