PDA

View Full Version: Mbështetje?



Cybershaolin
07-12-09, 03:19
Unë jam i pyesin se ku është VBET? Nuk ka përgjigje të disa pyetjeve të mia që disa ditë. Zakonisht, ju përgjigjur pyetjeve tona më shpejt se kaq.

Unë do të sugjeroja që të postoj një temë në qoftë se keni për të lënë për disa ditë në mënyrë që të le anëtarët e juaj e di (sidomos për përdoruesit e paguar version ...)

vBET
19-12-09, 23:20
Sugjerim të madh. Ne do të bëjmë çmos për të dhënë përgjigje shumë të shpejtë:)

Kolbi
21-12-09, 18:29
Në qoftë se kjo VLT. të japë një sistem biletë?

vBET
22-12-09, 01:20
Në këtë moment, ne sigurojë mbështetje të gjithë vBET nga ky forum. Pra, ju e krijoni bileta të reja duke krijuar thread reja në seksione Raporto Bug ose Troubleshooting:) Nëse të dhëna të rëndësishme do të jetë e nevojshme për të siguruar mbështetje ne do të kërkojë për të dërguar si mesazh privat.

Michael
24-12-09, 22:18
Estoy probando esto

tool
23-01-10, 15:59
Faleminderit për blogun tuaj interesante

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1