PDA

View Full Version: Zgjidhet Settings Translation



vbetter
22-05-11, 03:35
A mund të thoni, ju lutem parametrat tuaja për përkthime automatike në forum mesazhet e testit?

Unë nuk mund ta kuptoj këtë. Afërt që kam marrë është zgjedhur "Trust Google, kur rezultati është i denjë të besimit", e cila përkthyer mesazhin, por nuk kishte drop down arrow për të treguar mesazhin origjinal. Unë jam në vBulletin 3.8.7, njëjtë si këtë forum.

vBET
22-05-11, 15:57
Ju keni vendosur të mirë për zbulimin e gjuhës. Lutemi kini parasysh se për të shfaqur ju keni mundësi të veçantë:) Në Translation grup ju do të gjeni: Show tekstin origjinal për mysafir dhe Show tekstin origjinal për përdoruesit.

Ju lutem tregoni e bëri atë të të ndihmojë:)

vbetter
22-05-11, 16:39
I vendosur si për të "shtuar nga javascript". Që ka punuar, thank you very much.

kamilkurczak
23-05-11, 08:29
Faleminderit për ju konfirmim - zgjidhur;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1