PDA

View Full Version: Zgjidhet Gabim në sitemap gjenerator



tavenger5
11-05-11, 19:11
Unë jam marrë këtë paralajmërim në Muslimanët gjenerator sitemap:

Warning: strtr () [function.strtr]: Argumenti i dytë nuk është një grup in / home / site / public_html / vBulletin / përfshinë / functions_vbseo_url.php on line 592

Line 592 është shtuar nga integrimi vbet
$ Teksti = strtr ($ text, $ Globals ['vbet_custom_char_replacement']);

kamilkurczak
12-05-11, 20:12
ju lutem shikoni integrimin tuaj sitemap edhe një herë.
cilin version e gjeneratorit sitemap po ju përdorni?

tavenger5
12-05-11, 20:17
Gjenerator sitemap nuk është i integruar me vBET - Unë jam duke përdorur 3.0.

kamilkurczak
12-05-11, 22:04
vBET duhet vendosur këtë opsion në dosjen vbenteprisetranslator_seo.php. Ndoshta këtu Harta e web faqes tuaj nuk e përdorin këtë fotografi dhe array nuk është e mbushur.

Ne kemi nevojë për të kontrolluar atë. Unë kam nevojë për FTP tuaj dhe detajet admincp - ju lutem dërgoni me mua duke PM

vBET
09-06-11, 20:41
Kamil është me pushime tani dhe unë nuk e di nuk ju ende nevojë për ndihmë këtu ose është zgjidhur nga PD dhe unë mund të ngushtë. A ju ende nevojë për ndihmën tonë këtu?

vBET
15-06-11, 16:23
Pa përgjigje - konsiderohet zgjidhur. Në rast të tjera ju lutemi të shkruani vetëm këtu dhe ne do të kthehemi në çështje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1