PDA

View Full Version: Bërë tashmë hack custome ose si opsione



Damas
26-11-09, 14:16
Përshëndetje,

"Kërkesat" Si hack doganore ose duke shtuar si opsione të vBET235

Mund ka ndonjë mënyrë për të përkthyer vetëm postin e parë të temat?

Sepse nuk ka temat e shumë të gjatë me më shumë se 100 pas, u desh një kohë të gjatë të jenë të përkthyera. (Kohë jashtë ndonjëherë), kur Shumica e përmbajtjes postimet e parëndësishme.

Unë kam nevojë për të njëjtën këtë hack 100% por vetëm për faqet e përkthyer
http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=184717

Unë mund të paguani për punë me porosi.

Faleminderit

vBET
26-11-09, 16:55
Ju mund ta bëjë këtë me vendosjen e të gjitha postimet (pa e parë) në brendësi të zonave nuk janë të përkthyera gjatë Faqe e Gjeneruar në:)

Rreth kërkesë paguar - sigurisht që ne mund ta bëjmë këtë. Por së pari ne si të informuar konsumatorët tanë se si ata mund të zgjidhin çështjen e tyre. Disa mund të jenë në gjendje të bëjë atë vetë.

Damas
26-11-09, 20:08
Very nice, unë bëj atë.

Kjo është e madhe.
Faleminderit

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations