PDA

View Full Version: Përshëndetje



Spiritu
25-11-09, 12:43
Në qoftë se i blej vBET tani, kur ju do të nxjerrë vBET për vb4.0 do i duhet të paguajnë tarifë shtesë për të përmirësuar?

Thank you in avancuar

vBET
25-11-09, 14:17
Kur ju blini vBET tani ju keni të drejta të bërë përditësime falas për 1 vit. Pra, - Jo ju nuk do të duhet të paguajnë tarifë shtesë për të përmirësuar.

Ne nuk kemi vendosur datë specifike për lirimin vBET 4, por ne ju siguroj se ajo do të jetë më pak se viti. Tani për tani kemi vetëm disa kërkesa për funksionalitete të reja të cilat ne duam të zbatojë përpara se të bëjnë update për vB4. Pra, ajo duhet të jetë diçka në mes të 1-3 muaj për lirimin vBET 4.

Pra, në vend të pritjes ju mund të bëni veprim i zgjuar dhe për të blerë tani në promovimin për gjysmë çmimi, dhe pastaj të presin për postën që ne kemi vBET 4:)

Spiritu
25-11-09, 23:36
Faleminderit për përgjigjen. Unë jam duke shkuar për të blerë atë dhe unë shpresoj se ne mund të punojnë mirë togheter.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1