PDA

View Full Version: Stats lutem?



nitra1000
25-02-11, 21:04
Të gjitha këto histori të ushqimit janë të shkëlqyera, por kam nevojë për fakte të bëjë një vendime, kështu që nëse dikush mund të më ndihmojë, duke siguruar në vijim

VB Version:
Muslimanët:? Numri Versioni / data install:
VBET Versioni / data install:

Dhe grafikonet e mëposhtme nga shërbimet google ...
Indeksi faqet grafik para dhe pas (webmaster)
Site shpejtësi grafik para dhe pas (webmaster)
Hits Search Engine para dhe pas (analytics)
Norma Bounce para dhe pas (analytics)
Hits nga contry amtare para dhe pas (analytics)

Unë e di se është një i madh kërkoni ... por unë marr vetëm me gjithë këtë informacion unë mund të bëjë një aout duhur informuar vendim blerjen këtë produkt ...

vBET
26-02-11, 12:30
Hello. Për fat të keq ne nuk kemi të dhëna të tilla - ky forum ka vBET instaluar që nga fillimi kështu që nuk kishte ndonjë "para". Disa informacione janë bashkangjitur nga përdoruesit tanë në këtë forum nën: Tregime vBET Good - vBulletin Enterprise Translator (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet-good-stories/)

Gjithashtu disa nga klientët tanë të lejuara për të përfshirë lidhjet e tyre forum ku mund të gjeni këtu: http://www.vbenterprisetranslator.com/links.php kështu që ju mund të kontrolloni në Google sa faqet e përkthyer janë të futura për disa vend të veçantë dhe të gjuhës.

Nëse ju të na udhëzojë se si të merrni këtë nga Google Analytics, ne mund t'ju japin rezultatet përqindjen e hyrjes në forumin tonë duke faqet e përkthyer.

nitra1000
26-02-11, 16:41
Unë do të jenë të lumtur për të bërë një studim me tipare plotësisht rastin në faqen time duke përdorur versionin e lirë (pjesë e punës sime ditore është që të sigurojë dokumentacionin e analitike, kështu që do të jetë e lehtë për të bërë / kuptoni ).... Pastaj në qoftë se punon unë do të blej versionin Pro ....

Por, mund të hiqni quajtur dhe çdo outlinks ai krijon, ndërsa unë jam duke bërë atë? Si këto do të ketë një ndikim në rezultatet

Kjo është e vetmja gjë që thats të vënë me off i dhënë asaj një të shkuar

vBET
27-02-11, 21:32
Nëse doni të hequr lidhjen e kredisë në versionin e lirë është e mjaftueshme në qoftë se dërgoni ndonjë donacion (shih detajet në faqen versioni i lirë). Ju lutemi të versionin e paguar ka më shumë karakteristika (si përkthimi URL) dhe është shumë më e optimizuar (në lirimin e ardhshëm ne do të mbështesim edhe cache memorie nga Implementimi më të përdorur). Pra, nëse ju do të donte version të lirë, atëherë paguar e do përfundimisht diçka e atë që ju pëlqen:)

Përveç Lidhje e kreditit nuk ka asgjë tjetër, kështu që unë mendoj se ju mund të kandidojë për të:) Nëse keni ndonjë pyetje të ardhmen ju lutem vetëm pyesni - ne me kënaqësi do t'ju ndihmojë:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1