PDA

View Full Version: Pyetje para se të blesh version 3.x VBET



munnakv
30-11-10, 09:10
1) Unë vetëm instaluar produktin e lirë pas pas thread produktin tuaj në vb.org për një kohë të gjatë. Por unë jam pakëndshme që të ketë lidhje mbrapa në faqen tuaj në fund. Sa kam për të dhuruar për të hequr lidhjen në versionin e lirë? Nëse ju nuk duan të ndajnë këtë hollësi këtu, PM mua. ;)

2) Unë jam duke përdorur versionin vbulletin 3.8.x dhe nuk kanë në plan për të përmirësuar në të ardhmen e afërt. Unë e kuptoj që kam për të instaluar VBET version 3.x.
Sa kohë keni në plan për të mbështetur këtë version?

3) forumi im është në gjuhën angleze. Kur një vizitor nga një vend të huaj (të themi Rusise) viziton faqen ruse përkthyer, nuk viewcount për rritjen thread?

Nga rruga, flamuri Malay është i gabuar. Ju mund të dëshironi të ndryshoni.

Thanks

vBET
30-11-10, 12:24
1) Dhurim është një donacion. Pra, në version falas ju mund të dhurojë çdo sasi. Pas dhurimit, ne do t'ju përgjigjet me udhëzimet.

2) Nr Ju duhet ta instaloni versionin 2.3.x vBET. Kjo është një lirë. vBET 3.x paguhet një. Dhe ne do ta mbështesim atë për kohë të gjatë - shumë klientë tanë janë ende duke përdorur vBulletin 3.

3) Po do. Për vBulletin ajo do të jetë brezi vetëm normale moshës. vBET përkthen atë pas brezi vBulletin përfundojë faqe.

Rreth flamurit Malay - ne do të kontrollojë atë - thanks for njoftim:)

Kënaquni vBET!

mateuszr
30-11-10, 13:04
Informacione mbi flamur është konfirmuar (shih këtë temë (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/bug-reporting/1269-malay-flag-wrong.html))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1