PDA

View Full Version: Zgjidhet Gabimi të shkoj vBET312 Ndihme emergjente lutem: S



atakansonmez
21-11-09, 17:20
Fatal error: Cannot redeclare vbseo_thread_seotitle () (shpallur më parë në / home/nokiafor2/public_html/includes/init.php (304): eval () 'd code: 3) në / home/nokiafor2/public_html/includes/functions_vbseo_createurl.php on line 49
Çka nëse unë jam marrë këtë gabim nuk ishin ndryshuar për herë te Everywhere Please Help

vBET
21-11-09, 18:10
Të jetë i qetë. Kjo është e njohur situatën e cila ndodh kur instalimin dhe procedurat e integrimit është bërë gabim. Ju lutemi të ugar saktësisht udhëzime nga manual. Këtu ju keni informacion të detajuar në lidhje me këtë çështje:
# post169 http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html

atakansonmez
21-11-09, 18:19
Mund të mos e kuptoni narrative ilustruar plotësisht?

vBET
21-11-09, 18:24
Readme.html hapur nga paketën tuaj instalimit, të gjeni atje functions_vbseo_createurl.php dhe ugar udhëzimet, të cilat janë shumë të qarta dhe shembull është përfshirë edhe atje:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1