PDA

View Full Version: Integrimi me Muslimanët Sitemap 3 planifikuar?



Kolbi
05-11-10, 16:42
Hello, është integrimi i vBET në Muslimanët Sitemap 3 planifikuar? Përshëndetje

moman
07-11-10, 07:21
Unë jam duke menduar se kjo nuk do të jetë shumë e vështirë, pasi kodin e njëjta ose të ngjashme të integrimit të ngjarë të jetë i përdorshëm.

Në çdo rast, unë do të doja të shihja këtë si. Unë do të shkarkimit dhe të përmirësimit të sitemap reja brenda disa ditësh.

vBET
08-11-10, 20:31
Hello. Ne do të kontrollojë bën integrimin e vjetër është duke punuar këtë javë dhe të mos e dini. Nëse jo atëherë ne do të shikojmë për rrugën e integrimit të reja:)

kamilkurczak
11-11-10, 11:26
Hello.
I kontrolluar atë në forumet e mia test (version 3 dhe 4) kjo gjenerator sitemap me këtë hapat e integrimit:
dhe vepra të mira:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations