PDA

View Full Version: Zgjidhet Postimet përkthyer bela me rezultatin e mia Kërko plan urbanistik



StarBuG
22-10-10, 22:41
Postimet përkthyer bela me paraqitjen rezultatin e mia Kërko

mori me 2 orë për të gjeni edhe shkaku i problemit.

është kjo thread që është duke shkaktuar probleme në ekran rezultatet e kërkimit:

nuk duket të jetë për shumë njerëz (1 ose 2) divs mbyllur

StarBuG
22-10-10, 22:45
fikse ok problemi
dukej se titulli thread përkthimi tag [langtitle = en] Titulli Temës [/ langtitle]

ishte prerë të tillë: [langtitle = en] Titulli Temës [/ langt

Unë të lejojë 50 karaktere për tituj thread.
Unë nuk e di se si ndodhi, por ndoshta ishte shkaktuar nga gjatësia titullin

vBET
23-10-10, 13:29
Unë gjithashtu mendoj se ishte bërë nga gjatësia kufizimi titullit - Vbulletin duke prerë titullin shumë të gjatë. Në readme.html Ne sugjerojmë për të vendosur 250 për titullin kufi maksimal.

Me sa kuptoj unë asnjë mbështetje është e nevojshme këtu - ju tashmë e zgjidhur këtë çështje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1