PDA

View Full Version: Announcment Job



vBET
11-10-10, 11:33
Hello:)

Numri i klientëve vBET rritet shumë shpejt. Për të qenë në gjendje të siguroj kujdes më të mirë të konsumatorëve dhe zhvillim më të shpejtë vBET ne jemi duke kërkuar për një person tjetër për ekipin tonë:)

Nëse ju e dini që dikush është i interesuar në stendat e klientit të kujdesit dhe zhvillimit të produktit, ose jeni të interesuar veten - ju lutem shikoni këtu për detaje:
http://www.vbenterprisetranslator.com/job.php

Ne ende nuk do të sigurojë kujdesin 24 / 7 të konsumatorëve, por do të jetë përfundimisht më mirë, në dispozicion për më shumë kohë dhe për 7 ditë në javë. Tani në fundjavë edhe ne jemi në dispozicion, nuk është ende për çdo njëri dhe rastet urgjente nganjëherë nuk prisni deri të hënën. Ne nuk duam të ju pyes për të pritur:) Ne duam të ju japin mbështetje të shpejtë dhe të ketë çdo fundjavë dikush që do të kujdeset për ju. Po rritemi dhe shpresoj se kjo do të ju siguroj produktin më të mirë, të shërbimit dhe do t'ju japë më shumë besim dhe kënaqësi nga vBET:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1