PDA

View Full Version: Zgjidhet problem



KaRiMoO
30-09-10, 10:05
përshëndetje çdo organ
i kanë problem që
Unë tashmë instaluar moudle por kur unë të hyjë

/forums/de/
ai jep për mua

Invalid Forum specified. If you followed a valid link, please notify the administrator

sepse unë nuk do të hyjë në çdo të dhënave në. htaccess, sepse unë nuk e kuptoj se çfarë do të thotë nga

#Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

mund të çdo organ të shpjegojë

vBET
30-09-10, 15:18
Ju lutem jepni lidhjen tuaj forum - Unë do ta shohin atë.

KaRiMoO
01-10-10, 15:40
Ju lutem jepni lidhjen tuaj forum - Unë do ta shohin atë.

rregull it `s
releasehour.com / Forume /
por unë disable produkt pas problemi zgjidhet

vBET
02-10-10, 23:10
Unë kam nevojë për të parë atë të punës - nuk është problem me produktin, por me instalimin tuaj. Me siguri të gabuara. Htacces rregullat. Ju lutem aktivizoni dhe çaktivizoni vBET flamuj. Unë do të jem në gjendje për të vënë në kodin e gjuhës URL me dorë, dhe kjo nuk do të ndikojë përdoruesit tuaj në të gjitha (sepse flamujt do të jenë me aftësi të kufizuara).

kamilkurczak
07-10-10, 21:09
asnjë përgjigje - zgjidhur. Nëse jo, ju lutem shkruani këtu dhe unë do të hapë këtë thread.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1