PDA

View Full Version: vBulletin 4.0.7 dhe lirimin e tanishme vBET



brubros
15-09-10, 21:13
Mund të konfirmoj që publikimin e fundit instalimi i vBulletin (4.0.7) është në përputhje me publikimin e fundit e vBET?

vBET
16-09-10, 15:33
Ne do të testojë në këtë fundjavë:)

brubros
22-09-10, 06:23
Çdo update? Na vjen keq të jetë kaq i etur, por ka dy më të reja shumë tërheqës / fixes për CMS në 4.0.7 që ne do të dëshironim për të vendosur një herë marrim validation nga vBET. Thanks!

vBET
22-09-10, 14:17
Hi:) Na vjen keq për përgjigjen vonë. Ne instaluar në në fundjavë. Unë konfirmoj - it works fine sipas testeve që kemi bërë. Unë vetëm kontrollohen përsëri pjesë CMS, për shkak të vini re tuaj. Përkthehet fine:)

brubros
24-09-10, 20:45
Faleminderit!

cesarica
10-12-10, 00:28
UPDATE:

vBET works fine me versionin më të fundit vbulletin 4.1.0 PL2

kamilkurczak
10-12-10, 08:02
Faleminderit për informacionin tuaj

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1