PDA

View Full Version: TroubleshootingPages: 1 [2]

 1. Zgjidhet Links SEO nuk punon
 2. Zgjidhet vBET përkthimin jo si këtu
 3. Zgjidhet Translator përkthimin profili im pa vendosjen e jap
 4. Zgjidhet Problemi Translator
 5. Zgjidhet Problem me përkthyese dhe Sitemaps
 6. Zgjidhet Nuk jam i sigurt nëse ajo është duke punuar instalimit të reja
 7. Zgjidhet Forum links = dështimit
 8. Zgjidhet Problemi CPU dhe forumet më ngadalë, më pak të hyra
 9. Zgjidhet shumë lidhjet gabim db gjatë cache rinovuar
 10. Zgjidhet Auto kthehet në anglisht Nëse anglishtja është gjuha e profilit
 11. Zgjidhet tags.php nuk mund të përcjellim
 12. Zgjidhet Si për të redaktuar një përkthim?
 13. Zgjidhet Fatal error: Cannot redeclare vbseo_thread_seotitle () (jo mbyllur ende)
 14. Zgjidhet Moved Për Site New Server zakon Puna
 15. Zgjidhet Fatal error: Cannot redeclare vbseo_thread_seotitle ()
 16. Zgjidhet Gjuha e albumit në Profili i anëtarit
 17. Zgjidhet Paaftësi disa funksionalitetit
 18. Zgjidhet Mod richtik nuk është diçka punon.
 19. Zgjidhet Mesazh gabimi kur përkthimin - çdo ndihmë?
 20. Zgjidhet vBET -. vBulletin sitemap problemi htaccess
 21. Zgjidhet Madhësia DB
 22. Zgjidhet nuk mund të përcaktuar mënyrë të sigurt
 23. Zgjidhet rss feeds jo duke u përkthyer
 24. Zgjidhet Weird E-mail
 25. Zgjidhet NJOFTIMET nuk e përkthejnë
 26. Zgjidhet të marr mesazhe gabimi, pasi upgrade server
 27. Zgjidhet 404 postin e mëposhtme në gjuhë të huaj
 28. Zgjidhet Problemi Vbet kryesore ...
 29. Zgjidhet Forum shtrirjes në shtëpi
 30. Zgjidhet Problemet e rastit Me Konvertimi URL
 31. Zgjidhet Karaktere turke nuk u gjet error kam marrë lidhje të jashtëzakonshme
 32. Zgjidhet Perdorimi CPU dyfishuar
 33. Zgjidhet Spam
 34. Zgjidhet Në gjuhën e regjistrimit Faqe Default mund të tregohet fushë si listë ose grup radio butonat me flamuj (configurable)
 35. Zgjidhet Problem kur vizitorët e regjistruar
 36. Zgjidhet Gabim kur hapjen e një fije të re
 37. Zgjidhet 3.20 vBET Arabic - karaktere kineze, etj
 38. Zgjidhet problem
 39. Zgjidhet Gabimi të shkoj vBET312 Ndihme emergjente lutem: S
 40. Zgjidhet Marr faqe bosh
 41. Zgjidhet Përmbledhë problem me Google
 42. Zgjidhet mesazh gabimi në përmirësimin e
 43. Zgjidhet pozicion dropdown menu
 44. Zgjidhet vBET me mySQLi
 45. Zgjidhet vBET me vBTube
 46. Zgjidhet 3.1.0 Problemet me blerë vetëm!
 47. Zgjidhet Msg CHATBOX EVO
 48. Zgjidhet Muslimanët dhe. htaccess
 49. Zgjidhet nuk përkthehet tituj
 50. Zgjidhet Si të shkruani në gjuhë të ndryshme?
 51. FAQ
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations