PDA

View Full Version: Diskutime 1. Dyshimi për të bërë bazën e të dhënave beckup
 2. Kostot optimization - se si të përdorin vBET lejon FALAS dhe / ose LIRË përkthimi makinë
 3. Duke përdorur apertiumtest.php, çfarë është duket si veprat dhe jo punon
 4. Pyetje
 5. Si për të bërë disa Teksti nuk përkthyer?
 6. Përkthime manual
 7. Përkthime Manual: Si të redaktoni / përkthejnë tekstin, se mos brenda në faqen e trupit?
 8. API Microsoft Translation
 9. Si të kursimit / kursyer para, duke përdorur të paguar Google API v2. Ju lutemi të ndajnë këshilla dhe truket tuaj!
 10. Ndryshime shtesë me versionin e vBET re?
 11. Google API PAGUAR
 12. Sitemap optimization integrimit
 13. Google paguar api
 14. Gjuhë shumë = e keqe?
 15. htaccess Rregullat
 16. Postimet Ndryshimi për opsion page
 17. Visite dirette Google Analytics
 18. vBET vBulletin 3.8.7 dhe
 19. vBET dhe Muslimanët 3.6.0
 20. Stop kërkim pas dështimeve x (Cache Baza e të dhënave)
 21. Lirimin e ardhshëm
 22. Kërkesë / Diskutim: Po në lidhje me një version të XenForo?
 23. Hide drop-down menu përkthim në navbar për anëtarë të regjistruar?
 24. Arka dhe përdorimin e bazës së të dhënave
 25. Vetëm duke konfirmuar procedurën të përmirësuar
 26. gjuhë të huaj në anglisht
 27. Replace një flamur të vetëm?
 28. Azhurnimi Muslimanët
 29. Cache fotografi Beta
 30. Postimet Ndryshimi për opsion thread
 31. Button!
 32. vBET 3.3.4 dhe 3.3.2 vBulletin çështje
 33. Si quajtur të lirë?
 34. Flamuri images opsionet alternative
 35. Disa pyetje në lidhje me versionin e ri 3.3.2
 36. Cleanup HTML
 37. Mund ta çaktivizoni disa plugins?
 38. Sa i madh i bazës së të dhënave tuaj të merrni?
 39. Si mund të krijuar lidhje me faqet e përkthyer - nofollow
 40. Siç quhet mod ... ?
 41. Performance me sasi të madhe
 42. Rreth tavolina cache në bazën e të dhënave
 43. OMG shohin këtë përgjigje
 44. Ku e keni vendin flamuj tuaj për mysafirët?
 45. Si për të marrë një kopje rezervë të bazës së të dhënave, pa cache përmbajtjen gjuhën
 46. Google Email
 47. ngarkesa vbet
 48. Google dhe përkthimet përmirësojë
 49. vBET dhe performanca
 50. Ndihmojnë të shumta gjuhësore
 51. Çdo datë për 3.3.0?
 52. cleanup html Muslimanët e
 53. stil të ndryshme
 54. CMS
 55. Kërkesë për ndihmë Gjuha e albumit
 56. vBulletin Enterprise Translator (vBET) Programi Affiliate?
 57. Sa shumë më e shpejtë është e ngarkesës cache kohë në 3,0?
 58. vBET është duke punuar në vBulletin me ndonjë charset!
 59. Shmangni typos
 60. Përkthyer RSS kanale
 61. Si nuk punon - manual për mbështetjen e gjuhës shumë
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1