PDA

View Full Version: Pre-Sales Pyetjet 1. Versioni i tanishëm i mbështetur?
 2. Para-Shitjes/Përmirësuar Pyetje - Është vBET ende duke u ruajtur?
 3. Pyetje
 4. Kjo është pagesa të tjera të mundshme se PayPal? Sa përditësime janë të përfshira në çmim?
 5. Sa shpejt mund të ju ta keni të instaluar nga një vend me VBseo
 6. Pyetjet
 7. A mund të kontraktojë me vBET për të kontrolluar / korrigjoj instalimin time vBET?
 8. çmim
 9. Përshëndetje, unë kam një problem
 10. Recommended hosting
 11. vB Enterprise Translator do të mbështesë vBulletin 5 në të ardhmen?
 12. Mund ta ndryshojë emrin e domain në çdo kohë?
 13. Shpenzimet vBET dhe kontrollin e qasjes
 14. Mund VBET punojnë me Server SYSTRAN?
 15. Pyetjet Blerje / instalimit
 16. Pa me funksionalitetin e kufizuar ose versionin e gjyqit?
 17. vBulletin Versioni 4.1.10
 18. Para se të rinovuar patentën time unë do të doja disa përgjigje.
 19. Përkthyes edhe për përkthime të përhershme, brez offline përkthimi, jo në të fluturojnë?
 20. Një pyetje pak
 21. Ndryshimet në Mundësuesa API
 22. A është kjo API lirë tranlsation?
 23. Muslimanët dhe VbOptimise
 24. A është kjo e mundur?
 25. Subdomains gjuhë të veçantë.
 26. Shërbimit të instalimit
 27. Vetëm paqartë në lidhje me koston dhe MS API
 28. Në pamundësi për të blerë
 29. A mund të disable vbet në blog?
 30. Blerje quajtur lirë pas bleva versionin normal?
 31. Fuqia Invision Board
 32. Një amator këtu
 33. URL Harta e rreme apo reale?
 34. Shumë të interesuar në VBET. Një pyetje pak
 35. mund ta zbatojë këtë program për faqet e internetit të rregullt?
 36. Pyetje
 37. Nuk mund të blejë tani?
 38. pyetje
 39. Uninstall Pyetje
 40. Do përkthime nga menaxheri vBulletin gjuha ende të përdoret?
 41. Upgrade / Re-Install Service.
 42. Stats lutem?
 43. RSS Translate
 44. vb4.1 dhe Muslimanët
 45. Install mënyrë Shërbimi.
 46. Pyetje para se të blesh version 3.x VBET
 47. Çfarë është dallimi në mes ver lirë dhe të paguar?
 48. Testimi vBET software
 49. Problem në Formularin Rendit
 50. Template Redaktimet
 51. Kushtet google e pyetjes përdorimit
 52. Përdoruesit postuar në gjuhë të ndryshme
 53. multi lang forum
 54. Hi shumë i interesuar! Një pyetje
 55. mund të kontrollit faqet tjera të internetit gjuhën
 56. Kosto për Version Marka Lirë
 57. xenForo
 58. Ndihmë, ju lutem përgjigje t
 59. vBET dhe Muslimanët me vBulletin 4
 60. Disa Pyetjet VBET
 61. Cilin version të vBET për vB 3.6.8 dhe Muslimanët 3.3?
 62. Do këtë punë për blogs?
 63. Para se të blej
 64. Disa pyetje për ju
 65. vBulletin 3.6.12 dhe compatibility vbet?
 66. Remove kredi Lidhje-to tuaj NLP-forum
 67. dy pyetje
 68. vBulletin 3.7.1
 69. A është në përputhje me vBulletin 3.6.5?
 70. Rregullat vbet për nginx dhe vBulletin 4
 71. Ndaluar për shkelje licencë - Lidhje Credit!
 72. Pse Bengali nuk është i përfshirë?
 73. Problem me blerjen vBET
 74. Dua të blej vbet 3.3.1
 75. A vonesë vBulletin 4.0.2 release ndikim vBET 4,0?
 76. Pyetje para se të blesh ...
 77. instalimin settings Muslimanët
 78. Pyetje Enterprise Version
 79. Çështja CMPS dhe Gjuha e albumit
 80. pyetje mbështetje
 81. Instalim
 82. pyetje
 83. Hi ... Kur është vresion ri i gatshëm për ju djema të INSTALONI
 84. Licenca vb4-gati version
 85. A është e mundur të përjashtojë çdo pjesë e përkthimit?
 86. Ata janë duke thënë se duke punuar nuk e tij në Statistikat e Forumit CYB parakohshme?
 87. mund të i ende
 88. Si të merrni filloi me një forum të ri
 89. Përshëndetje
 90. A ka një vend referimi me sukses të madh
 91. A produkt me vbulletin4 pa problem?
 92. Vb4
 93. se sa për të konfiguruar në faqen time
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1