PDA

View Full Version: Diskutimet vBET5 përgjithshme  1. Kostot optimization - se si të përdorin vBET lejon FALAS dhe / ose LIRË përkthimi makinë
  2. vBET dhe performanca
  3. Si për të bërë disa Teksti nuk përkthyer?
  4. Përkthime manual
  5. Si nuk punon - manual për mbështetjen e gjuhës shumë
  6. lë të kuptohet se vBET - praktikat më të mira të përdorimit të vBET
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 gives automatic translations