PDA

View Full Version: Pa pagesë vBET2.4.x Version 1. PHP Paralajmërim: preg_replace_callback(): Kërkon argument 2, 'vbet_createURLForAddressNoReplacehref', includes/vbenterprisetranslator_functions.php në përputhje 222
 2. PHP Paralajmërim: preg_replace (); /e modifier nuk është më e mbështetur, përdorni preg_replace_callback
 3. Sa gjuhë vBET 2.4.8 mbështet të lirë?
 4. Canonical URLs të Ndryshme Në VBET Përkthyer Url strukturë të Ndryshme Nga të Rregullta Faqe.
 5. Headers Duplicate shkaktuar nga vBET
 6. Flamujt përkthimi nuk shfaqeshin
 7. Install probleme
 8. Disapears Tekst
 9. Versione të lira janë rihapur
 10. Njoftim
 11. Problemi Display
 12. Njoftim
 13. Duke shfaqur faqe bosh ... 2.4.4 / 4.1.5 VB
 14. 2.4.4 vBet nuk mund të përkthehet me kloxo
 15. Gabime MySQL
 16. Vbet 2.4.4, "= gjuha" parametër nuk generated in në CMS
 17. Gjuha nuk punon me 4.1.3
 18. Lidhje FACEBOOK postimi çështje / kërkesës ...?
 19. Pyetje rreth sitemap FAQ
 20. çështje me Navbar-Top vendosjes dhe vBstyle
 21. vBET të thotë se kanë rënë tags mi nga indesku Google!
 22. Ku është indeksimit?
 23. Zvarritje gabime
 24. ndihmojnë të rregullojmë çështjet
 25. Ndihmë ju lutem
 26. vBET2.4.3 tregon faqe bosh
 27. duhet të përfshihen para se të gjitha rregullave të vbseo.php
 28. Hack Problem vbet4
 29. Çdo Përshkrimi se si për të rinovuar?
 30. vbet nuk është e mirë? është e drejtë ...
 31. Fjala "af" në mes të URLs
 32. Muslimanët dhe VB Translator Enterprise
 33. gabim vbet me Marco1 të fshehur të gjitha
 34. {Vb: vbenterprisetranslatorflags papërpunuara} nuk punon
 35. Mos përktheni emrin e vrimë
 36. Unë kam jetuar probleme
 37. Vendosja e flamujve të pozitës të ndryshme
 38. çështje të çuditshme në faqen Indeksi
 39. Rregullimin e flamujve në Navbar
 40. Translator produktit dhe CMS Widgets
 41. Translation ndalur pas apostrof të vetme
 42. Gabim fatal, kur internetit fikur
 43. Pa pagesë vBET - vB Enterprise Translator 2.x
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1