PDA

View Full Version: Pa pagesë vBET2.4.x Version 1. Sa gjuhë vBET 2.4.8 mbështet të lirë?
 2. Canonical URLs të Ndryshme Në VBET Përkthyer Url strukturë të Ndryshme Nga të Rregullta Faqe.
 3. Headers Duplicate shkaktuar nga vBET
 4. Flamujt përkthimi nuk shfaqeshin
 5. Install probleme
 6. Disapears Tekst
 7. Versione të lira janë rihapur
 8. Njoftim
 9. Problemi Display
 10. Njoftim
 11. Duke shfaqur faqe bosh ... 2.4.4 / 4.1.5 VB
 12. 2.4.4 vBet nuk mund të përkthehet me kloxo
 13. Gabime MySQL
 14. Vbet 2.4.4, "= gjuha" parametër nuk generated in në CMS
 15. Gjuha nuk punon me 4.1.3
 16. Lidhje FACEBOOK postimi çështje / kërkesës ...?
 17. Pyetje rreth sitemap FAQ
 18. çështje me Navbar-Top vendosjes dhe vBstyle
 19. vBET të thotë se kanë rënë tags mi nga indesku Google!
 20. Ku është indeksimit?
 21. Zvarritje gabime
 22. ndihmojnë të rregullojmë çështjet
 23. Ndihmë ju lutem
 24. vBET2.4.3 tregon faqe bosh
 25. duhet të përfshihen para se të gjitha rregullave të vbseo.php
 26. Hack Problem vbet4
 27. Çdo Përshkrimi se si për të rinovuar?
 28. vbet nuk është e mirë? është e drejtë ...
 29. Fjala "af" në mes të URLs
 30. Muslimanët dhe VB Translator Enterprise
 31. gabim vbet me Marco1 të fshehur të gjitha
 32. {Vb: vbenterprisetranslatorflags papërpunuara} nuk punon
 33. Mos përktheni emrin e vrimë
 34. Unë kam jetuar probleme
 35. Vendosja e flamujve të pozitës të ndryshme
 36. çështje të çuditshme në faqen Indeksi
 37. Rregullimin e flamujve në Navbar
 38. Translator produktit dhe CMS Widgets
 39. Translation ndalur pas apostrof të vetme
 40. Gabim fatal, kur internetit fikur
 41. Pa pagesë vBET - vB Enterprise Translator 2.x
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.9.2