PDA

View Full Version: vBET4 Raportimi Bug 1. Zgjidhet përkthyer në /të jetë si \u0441\u0442\u0430\u0440\u043e\u043d\u043a\u0430
 2. Zgjidhet Не работает возврат к языку по умолчания
 3. Zgjidhet Kapur një tjetër 4.2.5 VB me VBET gabim
 4. Zgjidhet PHP Standardet Strikte: Vetëm variablave duhet të jetë e kaluar duke iu referuar
 5. Zgjidhet Problemi encoding transferimi pas update 4.9.2
 6. Zgjidhet microsoft përkthimi kodi duhet të jenë të përditësuar për të KALTRA
 7. Zgjidhet Tradução dos Avisos
 8. Zgjidhet Teksti Cut
 9. Zgjidhet URL nuk është duke punuar si duhet, kur apostrof në titull
 10. Zgjidhet paralajmërim php në të gjitha faqet
 11. Zgjidhet Translations nuk pushon së punuari
 12. Zgjidhet PHP Gabim nga arkivi
 13. Zgjidhet Kur nuk Translation kyç API Provider shënuar si në dispozicion
 14. Zgjidhet "Kjo faqe interneti është një përcjellim lak" me mysafirë
 15. Zgjidhet Mesazh nga mjetet webmaster lidhje të pasakta rel-alternativ tags
 16. Zgjidhet Tabelat nuk ekziston
 17. Zgjidhet Facebook error
 18. Zgjidhet jQuery ngarkim për përdoruesit e panevojshme
 19. Zgjidhet Gabim Getting në vbet_doRedirect () në shkrimet PHP
 20. Zgjidhet VBET V4.4.6 krijon grupet?
 21. Zgjidhet Google v2 api nuk u shënuar si në dispozicion, edhe pse është
 22. Zgjidhet URL është e e-mail nuk janë korrigjuar
 23. Zgjidhet 4.4.6 bug
 24. Zgjidhet Tani zhduket Përkthime (Jo vepra)
 25. Zgjidhet SQL error përmbajnë referenca për VBET ka filluar përsëri ...
 26. Zgjidhet Merre gabim SQL nga vBET vBulletin referenca
 27. Zgjidhet Gabimet me PHP 5.3.8
 28. Zgjidhet Nuk mund të postoni komente mbi artikuj CMS
 29. Zgjidhet Translator flamujt në krye të faqes në përdorimin e CMS Chrome & Firefox
 30. Zgjidhet Çështje midis vBET dhe vBMail.
 31. Zgjidhet disa gjuhë thyer format
 32. Zgjidhet Raportuar postimet çështje.
 33. Zgjidhet A nuk strip larg tag pa përkthyer për titullin, Gjuha e albumit
 34. Zgjidhet Kerkim i avancuar tregon asnjë rezultat
 35. Zgjidhet Problem i madh.
 36. Zgjidhet \\ U200b \\ u200b
 37. Zgjidhet Thekse nuk shfaqen si duhet ...
 38. Zgjidhet Bugs Në Cache Cleaner (Rruga File / e paligjshme ofset)
 39. Zgjidhet Fjalë të injoruar nuk filtruar për headers forum
 40. Zgjidhet nuk mund të ndryshojë gjuhën në forum dhe thread
 41. Zgjidhet Googlebot ka zbuluar gabimet
 42. Zgjidhet Çështje private Mesazh.
 43. Zgjidhet Goto Postime të Reja
 44. Zgjidhet Vbenterprisetranslator_cachecleaner.php require_once: Warning
 45. Zgjidhet 2 Bigs vBET çështje duhet të soved sa më shpejt të jetë e mundur
 46. Zgjidhet Gabim gjatë ndryshimit BBCode [code] për plugins të tjera
 47. Zgjidhet Faqet e bardha, kur moderator.
 48. Zgjidhet Faqet e bardha të identifikimit dhe Postimet në lëvizje.
 49. Zgjidhet Disa probleme në ndryshim drejtime (RTL të LTR) ... Dhe më shumë
 50. Zgjidhet Problem me stilet dhe vBET
 51. Zgjidhet Kuptohet në Cache Guest
 52. Zgjidhet Gabim drejtshkrimi
 53. Zgjidhet vbet të gjenerojë një bug Muslimanët
 54. Zgjidhet Post blog është pasqyruar dyfish në mënyrë të draft
 55. Zgjidhet "Aminiwerting" element fshehur krijuar nga vBET që thyen stil
 56. Zgjidhet Gabim njoftim
 57. Zgjidhet Blocks forum ende buggy dhe gjithashtu nuk janë të përkthyera
 58. Zgjidhet Major bug shkaqet faqen vBulletin kryesore të largohet nga puna
 59. Zgjidhet Forum sidebar me problemin
 60. Zgjidhet vBET 4.2.1 nuk përkthehet vBulletin mesazhe Javascript
 61. Zgjidhet vBET funksionon vetëm kur CSS ruhet si skedar
 62. Zgjidhet Muslimanët Sitemap nuk punojnë më
 63. Zgjidhet 4.2 vendosje vBet është e gabuar
 64. Zgjidhet XHTML 4.2 vBet shkakton gabime
 65. Usernames përkthyer ende
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations