PDA

View Full Version: vBET4 TroubleshootingPages: 1 [2]

 1. Zgjidhet Gabim në vbet_getRedirectionLanguage ()
 2. Zgjidhet mesazh gabimi duke përdorur cache të plotë dosjen për mysafirët
 3. Zgjidhet Çështja SEO
 4. Zgjidhet problem
 5. Zgjidhet No pop-up e gjuhës
 6. Zgjidhet Forumi është Kyçur
 7. Zgjidhet Posts nuk janë të përkthyera.
 8. Zgjidhet Problemi Muslimanët
 9. Zgjidhet Ohhh nr. VB 4.0.5 install shkuar keq
 10. Zgjidhet qindra e gabimeve php
 11. Zgjidhet Pa pagesë e quajtur blerë, por ende kredi tekst në futboll
 12. Zgjidhet vBET është duke i ngadalshëm
 13. Zgjidhet external.php të përfshijë "të vërtetë" përkthyer URL
 14. Zgjidhet Latest Posts Sidebar shfaqet në gjuhën post origjinal
 15. Zgjidhet Flamujt nuk tregon?
 16. Zgjidhet përkthimi kundërt i postimeve nuk punon
 17. Zgjidhet Lidhje custom template homepage
 18. Zgjidhet Gabim Google Bot
 19. Zgjidhet përcjellim jo SEO -> SEO?
 20. Zgjidhet CMS-Translation ndryshon kur mysafir dhe kur keni hyrë në
 21. Zgjidhet Problemi me VPS server
 22. Zgjidhet Faqja e parë CMS - mundësi për të fikur shfaqje e flamujve të përkthimit
 23. Zgjidhet të metash në 4.2.3?
 24. Zgjidhet 4.2.3 bug?
 25. Zgjidhet VBET. Bllok htaccess rregullat Sitemap Shkarko
 26. Zgjidhet Install mban Dështimi!
 27. Zgjidhet gabim functions_vbseo_createurl.php
 28. Zgjidhet Flamujt nuk tregon
 29. Zgjidhet Disa problem me Muslimanët?
 30. Zgjidhet Çdo njëri u VBET punuar me nginx si prokurë
 31. Zgjidhet Blocks Forum Shows lantittle =.. në lidhjen URL?
 32. Zgjidhet URL kanë 'LangTitle' në to
 33. Zgjidhet VBET HIGH CPU / Memory përdorimit për shkak të mysql
 34. Zgjidhet Përmbajtja brenda kodit bbcodes php nuk duhet të përkthehet
 35. Zgjidhet Leave titullin seksionin pa përkthimin e CMS
 36. Zgjidhet VBA CMPS thyer ende këtu
 37. Zgjidhet Email Aktivizimi vetëm në gjuhën angleze
 38. Zgjidhet karakter të çuditshme në URLs
 39. Zgjidhet Problemet e instalimit
 40. Zgjidhet Problem me ngarkimin Style ..
 41. Zgjidhet nuk ka imazhe pune pas install
 42. Zgjidhet vbet shkelje të sigurisë
 43. Zgjidhet VB4.0.3 CMS loop
 44. Zgjidhet karakter të çuditshme në URL
 45. Zgjidhet Problem me "Post Thank You Hack 7,82"
 46. Zgjidhet Datat e gabuar në përkthime
 47. Zgjidhet Problem në faqe kaloni gjuhëve
 48. Zgjidhet VBET kemi nevojë për ju
 49. Zgjidhet Shuma të madhe të Redirect gabime nga Vbet
 50. Zgjidhet Problemet me Muslimanët
 51. Zgjidhet Branding Pa pagesë Ende tregon "përkthime Automatik mbështetur nga vBET 4.2.1"
 52. Zgjidhet Si mund ta përdor për të përkthyer Vbet Tema / url shkon?
 53. Zgjidhet Google mail për mua
 54. Zgjidhet Probleme të mëdha Performance
 55. Zgjidhet vB4 nuk aktivisht përkthimin e mesazhit
 56. Zgjidhet Pasur rezultate më të mira me versionin e lirë ...
 57. Zgjidhet Flamuj të mos treguar deri
 58. Zgjidhet . Htaccess është vBET vBulletin 4.2.1 dhe 2.6B1
 59. Zgjidhet Asnjë përkthim në Indeksi i forumit
 60. Zgjidhet Branding
 61. Zgjidhet Trouble pas vB përmirësuar në CMS vetëm
 62. Zgjidhet Custom Translations dropdown menu pozicion nuk punon me vbCMS
 63. Zgjidhet indeksuar ende duke shkuar poshtë për këtë javë
 64. Zgjidhet testimi images
 65. Zgjidhet Kushti për përkthim
 66. Zgjidhet Gabim në Webmasters Tools
 67. Zgjidhet vendosje custom flag
 68. Zgjidhet si për të modifikuar këtë rregullave rishkruaj
 69. Zgjidhet Nuk mund të krijojnë, Edit CMS nenet w / vBET Active
 70. Zgjidhet tjetër
 71. Zgjidhet Strange / Forume /
 72. Zgjidhet te trupezuar me mbeshtjelljen forum, çfarë duhet të bëjmë
 73. Zgjidhet te trupezuar me mbeshtjelljen mbingarkesë
 74. Zgjidhet gjuhë shumë nuk mbështesin ende
 75. Zgjidhet Problem i konfigurimit. Ngarkesën në server dhe mungesa e stilit.
 76. Zgjidhet vBet për vb4 nuk do të kandidojë
 77. Zgjidhet Disa URL nuk janë më të
 78. Zgjidhet CURLOPT_FOLLOWLOCATION
 79. Zgjidhet Gjithmonë Redirecting Back to home ....
 80. Zgjidhet nuk punon
 81. FAQ
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1