PDA

View Full Version: vBET Njoftime 1. vBET 4.10.1 dhe 5.3.1 lëshuar
 2. vBET 4.10.0 dhe 5.3.0 lëshuar + vogël licencës ndryshimet
 3. Forumi çështje pas të lëvizte në new serwer
 4. New version falas lëshuar: 2.4.10
 5. New version falas lëshuar: 2.4.9
 6. vBET 4.9.2 dhe 5.2.2 lëshuar
 7. Apertium bug
 8. vBET 3.10.1, 4.9.1 dhe 5.2.1 lëshuar
 9. vBET 3.10.0, 4.9.0 dhe 5.2.0 lëshuar
 10. vBET 3.9.1, 4.8.1 dhe 5.1.1 lëshuar
 11. Re e Lirë versionet e lëshuar: vBET2.3.15 dhe vBET2.4.8
 12. vBET 3.9.0, 4.8.0 dhe 5.1.0 Lëshuar
 13. Versionet e reja falas lëshue: vBET2.3.14 dhe vBET2.4.7
 14. vBET 5.0.0 për Vbulletin 5.x Released
 15. Ndryshime License - përfshirë 5.x serie
 16. vBET për vBulletin 5 të vërtetë shpejt.
 17. vBET për vBulletin 5 po vjen
 18. vBET 3.8.2 dhe 4.7.2 Released
 19. Azhornimi Leje
 20. vBET 3.8.1 dhe 4.7.1 Released
 21. E RËNDËSISHME për përdoruesit SDL BeGlobal - ndryshuar format rezultatin.
 22. Disa përditësime server
 23. Kostot optimization - se si të përdorin vBET lejon machine translation FALAS dhe / ose LIRË
 24. vBET 3.8.0 dhe 4.7.0 Released - përkthim të lirë dhe më të lirë makinë në dispozicion!
 25. Ndryshimet e vogla Licencë - ofruesit e listuara reja
 26. Versione Pa pagesë vBET dispozicion përsëri :)
 27. Më shumë përkthime të lira dhe më të lirë!
 28. Ndoshta motori i ri përkthimi: SDL BeGlobal
 29. Përditësimet Server
 30. vBET 3.7.0 dhe 4.6.0 Released
 31. Problemet Server
 32. vBET dhe vBulletin 5
 33. vBET 3.6.3 dhe 4.5.3 Released
 34. Fjala Opaque në lidhje - fix shpejtë
 35. vBET 3.6.2 dhe 4.5.2 Released
 36. Re vBET Ekipi anëtar Marcin Kalak
 37. VPS punon
 38. vBET 3.6.1 dhe 4.5.1 Released
 39. vBET 3.6.0 dhe 4.5.0 Released
 40. Ekipi i ri vBET anëtar m_jankowski
 41. server updates vBET
 42. vBET dhe vBulletin 4.2
 43. Përplasja Server
 44. Mënyrë të re të përkthimeve
 45. vBET 4.4.6 dhe 3.5.4 Released
 46. vBET 4.4.5 dhe 3.5.3 Released
 47. Apertium - Një tjetër API Translation do të mbështetet në vBET?
 48. vBET 4.4.4 Released
 49. vBET 3.5.2 Released
 50. Ndryshimet e licencës
 51. vBET 4.4.3 Released
 52. vBET 3.5.1 Released
 53. Teste të reja për Përkthim
 54. vBET 3.5.0 Released
 55. vBET 4.4.2 Released
 56. E reja anëtare të stafit vBET
 57. vBET 4.4.1 Released
 58. vBET Forum shkoi në vBulletin 4.x
 59. Anëtar të ri ekipit: kubs
 60. Çështje të përkohshme Serwer në 27 qershor
 61. vBET 4.4.0 Released
 62. Licenca ndryshimet vBET
 63. vBET3.4.1 Released
 64. vBET 4.3.0 Released
 65. Çështja server
 66. vBET 3.4.0 Released
 67. Backup aksidentale rivendosur
 68. Lëshimeve të reja
 69. Anëtar i ekuipazhit të reja
 70. Google API dhe optimizim të reja po vijnë!
 71. Programi vBET Affiliate filloi mbështetjen e + mirë
 72. vBulletin 4.0.8 dhe vBET 4.x testuar me sukses
 73. Anëtar të ri ekipit
 74. Announcment Job
 75. vBET 4.2.3 dhe 3.3.6 Released
 76. vBET 3.3.5 - pako updated
 77. vBET 3.3.5 Released
 78. "Klientët tanë" relased site.
 79. Bonus për të gjithë klientët tanë
 80. Mungesa vBET stafit për 2 ditë pune
 81. vBET 4.2.3 riplanifikuar
 82. vBET 3.3.4 lëshuar
 83. Përmirësime të reja të performancës janë të ardhur:)
 84. Modifikim të vogël licencës
 85. Ekipi vBET është në rritje
 86. vBET 3.3.3 lëshuar
 87. vBET 4.2.2 lëshuar
 88. Ofertë pune për programues PHP
 89. vBET 3.3.2 lëshuar - improvments të madh të performancës
 90. vBET3.x - improvments të madh të performancës së shpejti
 91. vBET 4.2.1 Released - improvments GREAT performancës (BETA)
 92. Great improvments performancës janë comnig ...
 93. Sitemap Generator integrimin e mbështetur për vBET4.x dhe të përmirësohet për vBET3.x
 94. vBET 4.2.0 Released - Muslimanët mbështetur! BETA
 95. vBET 4.1.0 Released - BETA
 96. vBET 2.3.10 - version falas të lëshuar
 97. vBET 2.3.9 - version falas të lëshuar
 98. vBET 4.0.0 Released - BETA
 99. vBET 4,0 ndoshta jo kaq shpejt
 100. vBET4.0 vjen së shpejti
 101. vBET 3.3.1 Released
 102. vBET 3.3.0 Released
 103. Planet ndryshuar për lirimin vBET 3.3.0
 104. vBET 2.4 - versioni i lirë për vBulletin 4.0 Released
 105. Forum në server të ri
 106. Version beta hershme të vBET 3.3.0 në këtë forum
 107. vBET 3.2.2 - paketë të shpejtë korrigjim
 108. vBET 2.x - Mod e muajit!
 109. Përgjigjet
 110. vBET 3.2.2 Released - doze
 111. vBET 3.2.1 Released - doze
 112. vBET 3.2.0 lëshuar
 113. vBET 3.1.2 lëshuar
 114. vBET 3.1.1 lëshuar
 115. vBET shitje 3.x hapur! Dhe promovimin e madhe!
 116. vBET 3.1.0 Released
 117. vBET 3.0.1 lëshuar
 118. vBET 3.0.0 dispozicion tani për forume të zgjedhur
 119. vB Translator karakteristika të Ndërmarrjeve
 120. vB Ndërmarrje Përkthyes 3.x/4x/5.x
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations