PDA

View Full Version: vBET4 Diskutime 1. Ka vBet janë të braktisur?
 2. Sa tekstit tani mund të përkthehet për të lira?
 3. Si mund ta detyrojë në zgjedhjen e gjuhës?
 4. Unë kam nevojë të di nëse vBET do të punojë me të DBseo
 5. Punimet DBSEO
 6. Kostot optimization - se si të përdorin vBET lejon FALAS dhe / ose LIRË përkthimi makinë
 7. vBET dhe SEO
 8. Pse nuk ju ofrojnë një version të këtij programi për Albforumi
 9. Si për të bërë subdomains URLs përkthimit?
 10. Kufizimi i përkthimit
 11. Përkthimet Konfigurimet e paguara kështu që nuk janë hequr
 12. Si për të bërë disa Teksti nuk përkthyer?
 13. Përkthime manual
 14. Unë i vranët të bëjë forumin
 15. A VBET vdekur?
 16. Paketa Gjuhësore
 17. Google API në çfarë kosto
 18. Sa kohë VBET Mbështetje përkthim të lirë?
 19. lag website
 20. Ngjyra e tekstit?
 21. Microsoft Translation API monitorim përdorimi Kaltra
 22. Loking për një përditësim të licencës për të punuar me vb4.x
 23. Microsoft kufijtë API?
 24. Drejtimin e cache të ftuar nga një CDN?
 25. të re në forum
 26. Q: Shmangia e kopjuar përmbajtjen
 27. vBET dhe ckeditor në 4.1.4
 28. Çështja Reklama
 29. Google Translate API pres, ose do të paguhet? Nuk ka rëndësi - vBET mbështet TV të tjera
 30. duke shtuar tags custom header meta për faqet e përkthyer.
 31. A duhet të paguajnë apo jo?
 32. Auto përkthyer faqet vs përmbajtjen e udhëzimeve google
 33. Titulli Temës Postimit të nuk janë të përkthyera
 34. Robots.txt për Muslimanët-enabled forum running Vbet 4.2.3
 35. vBET dhe vB 4.1.2
 36. vBET dhe Muslimanët 3.6.0 RC1
 37. Çfarë është konfigurimi juaj?
 38. Vbet me Sistemet forume të mëdha? Çfarë do të thoni?
 39. hequr / ndryshim copyright Vbet
 40. URL Sitemaps janë anglisht
 41. Të reja për përkthim - si të bëjë më të mirë / të rritur të përkthimit
 42. Menu Dopdown e skedave në lëvizje Navbar
 43. googletest
 44. Është integrimi juaj kjo e mirë?
 45. vBulletin 4.0.7 dhe lirimin e tanishme vBET
 46. Copyright pyetje
 47. gjuhë të ndryshme nuk transmetohet saktë
 48. ndonjë gjë për t'u shqetësuar abt këtë e-mail?
 49. nuk vbet shtoni nofollow të lidhjeve të jashtme?
 50. vBET dhe vB 4.0.5 dhe Muslimanët
 51. Heqja e markës
 52. Është përshëndetje përkthyer?
 53. 2 Gjuha kryesore e Forumit
 54. vBulletin 4.0.4
 55. A mund të përkthehet tags disi meta?
 56. Harta e rrugës publike?
 57. si për të përmirësuar
 58. kusht për gjuhë të ndryshme
 59. Sidebars tregojnë tekstit në gjuhën origjinale
 60. Si për të mbajtur titullin e forumit në gjuhën origjinale?
 61. si ta dini virsion vBET
 62. vBulletin 3.5 Gold dhe vBET
 63. Shpallje në gjuhë të ndryshme
 64. cache forcë të qartë
 65. si nuk e kthejnë këtë Muslimanët / vbet / java në?
 66. Translations dropdown në cms / blogs
 67. A ka ndonjë mënyrë për të bërë këtë?
 68. Si i lirë quajtur opsion punë?
 69. URL Forum përkthehet?
 70. Si mund të jetë i sigurt që përdoruesit e rinj janë duke parë gjuhën e tyre amtare?
 71. A ka ndonjë të dhëna për suksesin e vBet
 72. Përmbajtja mënyrë retroaktive do të jenë të përkthyera?
 73. VBet për të komentuar dhe performancën
 74. Në pyetje vBulletin vBEt +
 75. URL normalizimit, (URL Canonical) fuqi
 76. Rekomandoni vBET instaluar ne
 77. Vështirë se
 78. vBET dhe performanca
 79. lë të kuptohet se vBET - praktikat më të mira të përdorimit të vBET
 80. Si nuk punon - manual për mbështetjen e gjuhës shumë
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.2beta enjoy automatic translations