PDA

View Full Version: Integrimi vBET me plugins të tjera 1. vaultwiki integrimit
 2. vBaffiliate Lidhje (Words Ndërrimi Në Posts) mod
 3. Integrimi me vBulletin 3.6.0
 4. Shërbimit Next Integrim. Zoints faqet lokale mod nuk janë përkthyer
 5. Ndryshime shtesë për Muslimanët ari sitemap 3,0
 6. vbOptimise
 7. Problemet me google sitemap
 8. Hiq disa karakter të vetëm të veçantë në url, si [,], *, dhe të tjerët
 9. Facebook Like Button
 10. Integrimi me MGC_Chatbox_Evo
 11. Stili Device Mobile Style Caktimin, si dhe të ndryshme të përdorura nga përdorues të ndryshëm
 12. A i duhet plugin shtesë për të integruar vbadvanced CMPS?
 13. vBET dhe vBulletin 3.6
 14. vBadvanced Dynamics integrimit 2.0.0 RC 1
 15. Muslimanët Replace "Meta Keywords '
 16. VBA CMPS
 17. Asnjë css ose imazhe në faqet plugin ispy
 18. Fix për ato prej jush running Poster Tweet
 19. integrimit udhëzimet vBET
 20. titulluar si "postimet e fundit"
 21. post dhe thread
 22. Rinise Shqiptare Pro
 23. Problem me temat e fundit
 24. Mbështetje për vBadvanced CMPS
 25. probleme me plugin Sidebar Threads FUNDIT
 26. Si të integrohen mod me vBET
 27. vBadvanced Dynamics integrimit
 28. Sitemap Generator integrimit
 29. Muslimanët e integrimit
 30. Cili mods duhet të mbështetet nga vBET?
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1