PDA

View Full Version: Off-Topic Chit & Chat 1. Kapitujt Pa pagesë e librit "Lufta e Elementeve" dhe CONTEST në kopertinën!
 2. New vBET autor libër
 3. kontakt reagime
 4. Moderim anëtarësimin në grupe
 5. Unë shpresoj që të vazhdojë mbështetjen për versionin e lirë
 6. Çfarë është ofruesi përkthyes përdorur nga forumi vbenterprisetranslator.com? Google Translate v2, apo microsoft përkthehet?
 7. nxjerrë me: Tagger Automatik nga përmbajtja Message dhe Titulli
 8. Unë dua që të bëhet një moderator
 9. Pyetje facebook
 10. Test faqen time
 11. përshëndetje - Dyshimet
 12. Ngushëllimet për popullin e Polonisë
 13. Mbështetje?
 14. Server padisponueshëm
 15. Pyetje e rëndësishme
 16. Spam
 17. Site sot është i ngadalshëm, është vetëm mua?
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1