PDA

View Full Version: Version falas vBET2.3.x 1. Si të merrni Përkthimet flamuj në ibproarcade ???
 2. Versione Pa pagesë rihap
 3. Kur përkthimin përmbajtjen duket bosh, as
 4. Njoftim
 5. Njoftim
 6. Links Broken CSS
 7. Një tjetër images flamuj
 8. problem
 9. / Forume bashkangjitur emrin e domain të gjithë vendin
 10. Nginx dhe Muslimanët problemi
 11. Problem në lidhjet Flag
 12. Muslimanët + vBET 2.3.10
 13. VBET dhe Google
 14. përmirësoi traslations Muslimanët nuk pushon së punuari
 15. Si për të punuar vbet në litespeed?
 16. Problem z. Hataccess
 17. Ju lutemi Ndihmë
 18. Ju lutem më ndihmoni
 19. Instalim
 20. Si për të parandaluar pjesë të tekstit të jenë të përkthyera
 21. cpmps dhe koha e ngarkimit
 22. Unë kam gabim në vBET2310 version falas
 23. vBET isue me Google API
 24. VB Enterprise Translator Guide V2.3.8
 25. Të gjitha reklamat zhduken, nevojë për ndihmë:)
 26. problem
 27. problem
 28. problem i madh!
 29. Konfiguro për faqen tuaj dhe të gjuhës
 30. Pa pagesë vBET - vB Enterprise Translator 2.x
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1