PDA

View Full Version: Raportimi Bug 1. Zgjidhet Bug rëndësishëm në vBET!
 2. Zgjidhet Zotërinj ju lutem më ndihmoni
 3. Zgjidhet Foto dhe grupi bug shtesë
 4. Zgjidhet MySQL database version 3.4 me erros
 5. Zgjidhet Cache mysafir nuk Përcjellin URL parazgjedhur e duhur
 6. Zgjidhet Multi lang në përcjellimet url përhershme
 7. Zgjidhet Mete më shumë! URL gabuar indeksuar nga goodle - Shumë keq!
 8. Zgjidhet Gabim Alt tekst në faqet e përkthyer
 9. Zgjidhet Google caching mijëra faqe kopjuar me / lang / lang / lang çështje
 10. Zgjidhet cachecleaner
 11. Zgjidhet Stylesheet nuk është e ngarkimit saktë
 12. Zgjidhet flamuri Malay është i gabuar
 13. Zgjidhet Get gabim kur redaktoni / përgjigjeni post, për shkak se një fije
 14. Zgjidhet strings vbet zhvendosjes së pyetjes në URLs
 15. Zgjidhet external_complete lidh
 16. Zgjidhet & Goto = links newpost nuk e përcjellim si duhet
 17. Zgjidhet Kur unë të pastër cache kam marrë disa gabime
 18. Zgjidhet Text Avatar popup (teksti alternativ) të thyer në faqet e përkthyer
 19. Zgjidhet Njoftim vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php
 20. Zgjidhet Bug showstopper në "Cache dokumentit të plotë për mysafirët (BETA)"
 21. Zgjidhet Linkback në arkivin / Sitemap
 22. Zgjidhet Përdoruesve duke u përkthyer
 23. Zgjidhet Përdorimi Cache të plotë dokumentit për mysafirët (BETA!)
 24. Zgjidhet vBET 3.3.4 vBulletin thyen "e re" Lidhje postimet ..
 25. Zgjidhet Faqja 404: vBulletin ka gabime ekranit - bug të mëdha
 26. Zgjidhet Problem i madh ... gzip punon vetëm me vbet me aftësi të kufizuara ...
 27. Zgjidhet Gabim redirection
 28. Zgjidhet Goto re post dhe Mark Forums Read
 29. Zgjidhet Translations nuk punojnë jashtë dosje forum
 30. Zgjidhet langtitle = sk] F.. bug?
 31. Zgjidhet Faleminderit për vbet, por i vini re disa probleme të çuditshme me cmps_index page
 32. Zgjidhet Shtesë parsing langtitle çështje
 33. Zgjidhet Fushat Custom profilin
 34. Zgjidhet Version update i ri dhe titulli nuk janë të përkthyera
 35. Zgjidhet Extra spacing flamurin në mes kineze
 36. Zgjidhet vBET 3.3.2 pushimet ditore / javore digests për përdoruesit Muslimanët
 37. Zgjidhet Gabim kozmetike në listën e BBCode
 38. Zgjidhet Telefononi për vbet_translateDelayedBuffer padefinuar function () për RSS
 39. Zgjidhet Kodi i Strange
 40. Zgjidhet -Start-vbet-jo-përktheu-zone-Sabine-f-fund-vbet-jo-perkthyer-zone - u.html
 41. Zgjidhet Uninstall Error
 42. Zgjidhet Temat me citate të rezultojë në humbje 404
 43. Zgjidhet Parametri të humbur gjuhës mbi lidhjet në RSS
 44. Zgjidhet Gabim fatal, kur kalimi gjuhën
 45. Zgjidhet Vbet dhe e-mail abonimit
 46. Zgjidhet Ende probleme Googlebot
 47. Zgjidhet vbetflag çështje nuk zgjidhet-
 48. Zgjidhet Abonimet Paid
 49. Zgjidhet Error të vogla
 50. Zgjidhet Gabimet në mjetet Google webmasters
 51. Zgjidhet Coding gabuar në përmbajtje Meta Description Muslimanët
 52. Zgjidhet Përdoruesit do të ridrejtuar në përkthimi spanjisht
 53. Zgjidhet Validation
 54. Zgjidhet Delete blog post, gjuha çelsin
 55. Zgjidhet "Flamur-vbet_" çështje e
 56. Zgjidhet Një nga Options vBET janë të humbur
 57. Zgjidhet Në pamundësi për të parë faqen e fundit të thread
 58. Zgjidhet vbet error php
 59. Zgjidhet vbet zakon të kthehen në anglisht për mysafirët e përdorimit të flamujve footer
 60. Zgjidhet Japanese Pjesa profilin bug
 61. Zgjidhet Shumë e shumë gabime Titulli Meta
 62. Zgjidhet Coding gabuar në RSS
 63. Zgjidhet Canonical URL dhe VbET
 64. Zgjidhet Shumë zvarritje gabime.
 65. Zgjidhet bug grup disscussion në url
 66. Zgjidhet E-mail me çështjet
 67. Zgjidhet Gabim të vogël
 68. Zgjidhet vbet + vbblog
 69. Zgjidhet Gjuha e keqe raportuar në info anëtar
 70. Zgjidhet Bug në listën në internet përdoruesit
 71. Zgjidhet Phrase humbur
 72. Zgjidhet Ndryshimi gjuhësor në usercp, por mban lidhje në url pas
 73. Zgjidhet Kuti përkthimi nuk tregojnë në VM-së
 74. Zgjidhet zvarritës backslash në logo forum.
 75. Zgjidhet Template Uncached në showthread
 76. Zgjidhet Faqja e profilit të metash në Anëtare, në aktivitetet e fundit
 77. Zgjidhet Lidhjet në krye të faqes
 78. Zgjidhet Duke pasur 2 lang = BBCode ...
 79. Zgjidhet WYSIWYG editing .. &
 80. Zgjidhet Template Uncached në opsione usercp - detajet edit
 81. Zgjidhet vBulletin 3.8.4 UTF-8 encoding, paraqesin një bosh
 82. Usernames përkthyer ende
Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1