I rëndësishëm: Kjo faqe është duke përdorur cookies (cookies). Duke përdorur këtë faqe interneti pa turning off cookies në shfletuesin, do të thotë se jeni dakord për të përdorur atë.
Buy Now! Features Downloads Kontrolloni vBET në vBulletin 5

Fito me ne!

Nëse ju do të donte për të filluar fituar para me vBET bashkohen për të Programi Filialin.
Results 1 te 1 e 1

Thread: Programi vBET Affiliate është running! Fito me ne!

 1. #1
  Michał Podbielski (vBET Stafi) vBET's Avatar
  Antarësuar
  Tetor 2009
  Postime
  3,026
  Shkrime
  1

  Smile Programi vBET Affiliate është running! Fito me ne!

  Fituar me vBET!
  Tani ju mund të fitojnë duke promovuar vBET Produktit. Gjitha që ju duhet për të filluar është llogari në forumin tonë - ju nuk duhet të jenë të klientit tonë. Duke llogarinë në forumin tonë ju merrni unik URL tuaj duke iu referuar të cilat ju mund t'i përdorni për të promovuar vBET produktit.

  Ju do të fitoni 10% për blerjet e bëra nga referime tuaj!
  Kjo përfshin të gjitha produktet dhe shërbimet tona:
  • vBET leje
  • vBET Branding licencës Lirë
  • Shërbimi Instalimi
  • Upgrade Shërbimi
  • Rinovimi License

  Dhe ne do të gjurmojë blerjet tuaja referimi për deri në 365 ditë që ai ka nënshkruar deri në forumin tonë duke përdorur link-un tuaj referimi!

  Ju mund të përdorni vBET Lidhje e kreditit!
  Nëse ju tashmë janë duke përdorur vBET pa leje quajtur pagesë, ju mund të përdorni lidhjen tonë të kreditit për të marrë referime tuaj. Ju duhet të keni këtë link anyway - tani ju keni një shans për të marrë para ekstra nga ajo edhe kur fle ose të gëzojnë gjërat tuaj më të mirë!
  (Kjo do të configurable lehtë nga CP Admin prej lirimin e ardhshëm)

  Join vBET Affiliate program
  Për t'u bashkuar me vBET Affiliate program të shkojnë vetëm këtu dhe Regjistrohu!
  (Në qoftë se ju nuk keni llogari forumin tonë, ju duhet së pari e krijoni atë këtu dhe më pas hyrjes në vBET Affiliate program)

  Vetëm Slap e Kaloni në mënyrën Get Started
  Pasi të keni përfunduar procesin e hyrjes, ju do të merrni unik ID tuaj Filialin. Shkruani se në tuaj vBET Control Panel (Admin CP->vBET-> Kryesore-> Programi Filialin), Të ruajtur parametrat tuaj, dhe të fillojnë duke e bërë para me vBET ndërsa ju gjumin.
  Fundit edituar nga Marcin Kalak; 23-11-1212:38.

Tags për këtë Temë

Regullat e Postimit

 • Ju mund të mos postoni tema të reja
 • Ju mund të mos Përgjigje pas
 • Ju mund të mos Postimi attachments
 • Ju mund të mos të ndryshoni postimet tuaja
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33