Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Strani 1 od 3 123 ZadnjeLast
Rezultati 1 do 10 od 27

Thread: ne prevajanje strani popolnoma v vbulletin 4.1.8

  1. #1
    Noob
    Join Date
    September 2011
    Prispevkov
    9

    Default ne prevajanje strani popolnoma v vbulletin 4.1.8

    Ko sem nadgraditi v vbulletin 4.1.8, vbet 4.4.4 je ne prevajanje strani popolnoma.

  2. #2
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Hi
    Prosim mi lahko pošljete več informacij:
    -kateri prevod API ali uporabljate (Google 1(free), Microsoft, Google 2(paid))
    -zaženite preizkus za app API-jev, ki jih uporabljate: PRESKUSI

  3. #3
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Noben odgovor, sem štejejo to rešili, če imate kakršna koli vprašanja o tem vprašanju bo pripombe, ga odprite, za katere koli druge odprite novo nit

  4. #4
    Noob
    Join Date
    September 2011
    Prispevkov
    9

    Default samo je prevesti statično besedilo na forumu

    moj Prevedi stran prevajajo vsebine, ko si ogledujete. samo je prevesti statično besedilo na forumu.

    自動車保険

  5. #5
    Noob
    Join Date
    September 2011
    Prispevkov
    9

    Default

    moj Prevedi stran prevajajo vsebine, ko si ogledujete. samo je prevesti statično besedilo na forumu.
    Včasih sem Microsoft in Apertium prevod.


  6. #6
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Pri preskusu link vam je bil preskus za google apertium (to je bil ustvarjen po tem, ko je bila ustvarjena vBET z Microsoft prek Azuran)
    Lahko zaženete vas prosimo preskus za Microsoft Mazure, jo lahko najdete na:
    travnato gričevje pila - > storiti-ne-upload - > Orodja - > microsoftbyazuretest.php
    Samo naložite v korenski mapi foruma in vnesite ciljni URI v spletni brskalnik

  7. #7
    Noob
    Join Date
    September 2011
    Prispevkov
    9

    Default

    Začetni preskus za mikroskop prevod API z Azuran

    Polno žeton:
    {"napaka": "invalid_request", "error_description": „ACS90011: manjka zahtevano polje/u0027client_id/u0027. / r/nTrace ID: 65630e6f-adc7-467b-afd9-7506f26eca2f/r/nTimestamp: 2011-12-09 02:17:06Z "}

    Rezultat preskusa:  "ArgumentException: noben prenašalec informacije najdete v žetonu: ID=3737.V2_Json.Translate.16E26BDE"
    Test napaka:
    Povezava čas (ms): 130.547119141
    kako popraviti to?

  8. #8
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Najverjetneje ni vstavite ničesar v vašemadmincp -> vBET -> Prevodi Ponudniki->Microsoft Comercial Posodobitve API ključ za Sinje(BETA)

    Uporaba Microsoft prevajanje prek Azuran, morate najprej naročiti za Mcrosoft prevod API (tudi brezplačno možnost) tukaj kliknite
    in nato registra ste aplikacijski tukaj, po polnjenju oklepajih (tam je odjemalec ime polja, ki ste za uporabo v Microsoft Comercial prevod API ključ z Azure(BETA))

  9. #9
    Noob
    Join Date
    September 2011
    Prispevkov
    9

    Default

    Žal mi je, sem registrirana API-ju Microsoft in uporabo pa lahko definira, kaj je API število Azuran.
    Prosim povej mi podrobnosti.
    Nazadnje urejal r.dziadusz; 13-12-11 pri 20:32. Razlog: Slike, črta

  10. #10
    Upokojeni;)
    Join Date
    Avgust 2011
    Prispevkov
    441

    Default

    Tukaj imaš:
    Vaš Microsoft Comercial prevod API skrivnost z Azuran je vaš "Client Secret" - začenši z GSBlBL...
    Vaš Microsot Comercial prevod API ključ z Azuran je vaš "ID odjemalca« - začenši s ini...

    Prav tako sem izbrisal sliko, Mlakarja nekdo drug uporabljate vaš odjemalec id/odjemalec skrivnost, upanje vas ne moti

Strani 1 od 3 123 ZadnjeLast

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •