Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 9 od 9

Thread: vBET-Rezultati za CoinForums.com namestitev

  1. #1
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default vBET-Rezultati za CoinForums.com namestitev

    Vodim Coin Forum - Coin zbiranje podatkov o kovancih, valuta, in položnic. - Nov forum posvečen kovancev, gotovino in druge predmete. Pravkar smo začeli nekaj mesecev nazaj.

    Po namestitvi vBET prejšnji teden smo že začeli prejemati veliko zadetkov, še posebej za naše galerije, iz drugih držav, poleg ZDA v svojem maternem jeziku.

    Rezultati so že veliko, in google ni niti indeks vse naše strani.

    stran:Coin Forum - Coin zbiranje podatkov o kovancih, valuta, in položnic. se vrača 5840 od 25. april 2010 v Google. Rezultati v zadnjih nekaj tednih je bilo okoli 350 ~.

    Great izdelek bo, vas posodobljen.

  2. #2
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Site zdaj kaže: Rezultati 1 - 10 od približno 16.200 od coinforums.com. (0,21 sekunde) na google.

    Povečanje prometa je bila skoraj 3x sedaj in smo še vedno prejemajo povečanje. Naša stran je nova in to je forum + galerija kovancev in valuti. Zdaj smo že dobili zadetkov iz 85 različnih držav, v primerjavi s približno 20 pred namestiti.

    Rezultati so zelo ugodne.

  3. #3
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Quote Originally Posted by JinLeeHui View Post
    Hi,
    Žal, Im nov na forumih. Moja naloga je, da popolna anketo o ekološkem kitajski čaji zeleno.
    Če imate minuto, potem lahko prosim sporočilo, ki me je vaš najljubši blagovne znamke zelenega čaja?
    Hvala vnaprej,
    Lep pozdrav Jin
    lol ... kaj tuš. Zdaj bom moral skrbeti mednarodnih spammers pa tudi mislim ..

    Quote Originally Posted by Jesh View Post
    Site zdaj kaže: Rezultati 1 - 10 od približno 16.200 od coinforums.com. (0,21 sekunde) na google.

    Povečanje prometa je bila skoraj 3x sedaj in smo še vedno prejemajo povečanje. Naša stran je nova in to je forum + galerija kovancev in valuti. Zdaj smo že dobili zadetkov iz 85 različnih držav, v primerjavi s približno 20 pred namestiti.

    Rezultati so zelo ugodne.
    Jesh, to je super. Jaz sem gettin bolj mika, da poskusite to.

    btw, če je bilo omenjeno pred ... Michal, si genij za izumljanja tega. In jaz sem presenečen, nihče nima ya kupil še.

    Lahko sem samo videti kar je še bolj priljubljena v naslednjih letih.

    Sem iskal na net drugi dan, in ugotovili, da je zelo težko najti programsko opremo za prevajanje, za navadne spletne strani. (Brez vBulletin) Ali pa nekaj, kar je zanesljiv in priljubljen. Vse kar sem našel nekaj senčnih podjetij tu in tam. Mogoče poslovna priložnost za nekoga drugega, da izkoristijo. Res si želim pretvoriti nad mojo drugih spletnih strani nekje v prihodnosti. (Ne vBulletin povezanih)

  4. #4
    Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Join Date
    Oktober 2009
    Prispevkov
    3,037

    Default

    Smo že pri ustvarjanju načrtih generičnih prevajalca, ki bo predstavljal vsakem mestu Bomo raba je dobro preizkušena in zelo optimističen motorja iz vBET, zato smo dal naše stranke kakovosti in uspešnosti goji programske opreme v nov izdelek. Najprej želimo podpirajo datotečnega predpomnilnika in pripravljen cache orodje v vBET - tako da bo tudi podprl nasploh prevajalec. Ni nobenega urnika za to še ni.

  5. #5
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Stran mora biti indeksirane z veliko drugih iskalnikov ta teden. Smo do 199,10% ta teden na obisk.

  6. #6

    Default Wonderful

    Text automatically translated from: Arabic to: Slovenian
    Translated text
    To je resnično čudovita

    Hvala
    Original text
    Nazadnje urejal vBET; 11-05-10 pri 19:58.

  7. #7
    Brezupen
    Join Date
    Marec 2010
    Prispevkov
    116

    Default

    I načrt, da bi dobili 100.000 uniq obiskovalcev / dan
    Mogoče bi lahko v roku 1 leta

  8. #8
    Države
    Join Date
    April 2010
    Prispevkov
    34

    Default

    Getting veliko zadetkov večinoma iz drugih držav.

    Povprečna hits vzel malo dip, ampak mislim, da to ima opraviti z drugim dogaja. Jaz sem poskušal ugotoviti, če je iz dvojnik tags meta ali ne.

  9. #9
    Prepovedani
    Join Date
    September 2013
    Prispevkov
    1

    Default

    Smo sedaj dobili zadetke iz 85 različnih držav, v primerjavi s približno 20 pred namestitvijo.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •