Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 7 od 7

Thread: Kako priti zastav prevodi v ibproarcade???

  1. #1
    Noob
    Join Date
    Februar 2015
    Prispevkov
    3

    Question Kako priti zastav prevodi v ibproarcade???

    Hello,
    Imam Problem z vBET. Ne morem dobiti prevod zastav pojavljajo na v ibproarcade. Vem, da sem lahko uporabite $vbenterprisetranslatorflags za to. Bi vi pomoč mi prosim in povej mi točno moram jo hwere? Sem poizkusil že v Arcade predlogi tik pred $navbar in to samo ne pokažejo. Poljuben pomoč s to domišljavec sanjarski. Moram se prepričajte, da deluje tudi v Arcade, preden kupim Pro različico.

    Regards

  2. #2
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Če vi življati a vB 2.3.13 postavite zastavico katero potem morate nastaviti -> AdminCP vBET - > zastavo -> kraja zastave do Po meri in dal v predlogo besedno zvezo: $ Vbenterprisetranslatorflags.

  3. #3
    Noob
    Join Date
    Februar 2015
    Prispevkov
    3

    Default

    Hvala za odgovor. Imam ga samo v vbulletin predlogo ali tudi v ibproarcade kože? Mi lahko svetujete natančnejše prosim? Kje točno moram postaviti stavek?

    Hvala vnaprej

  4. #4
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Postavite v predlogo, ki je vidna in je v telo.
    Na primer, lahko daš to v prvi vrstici predloge navbar v AdminCP -> slog Manager -> izdajati Templates -> navigacija / Breadcrumb Templates -> navbar.

  5. #5
    Noob
    Join Date
    Februar 2015
    Prispevkov
    3

    Default

    Hvala za vaš odgovor. Ja si postavite v Navbar predlogo. In to kaže gor povsod, vendar ne v vbandvanced Portal in (pomembnejši) v mojem ibproarcade. Ko kliknem v moj arcade v svoj vbulletin naprave. nato prevod zastav izginejo. Ne vem zakaj, ampak moj arcade.php mora prezreti v $vbenterprisetranslatorflags. Ali veste, kako dobim prevajalec v moj Arcade? Videl sem druge mesta, ki so znotraj Arcade.

  6. #6
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Prosim spodbuda mi a PM dostop podrobnosti v Admin CP. Bo preveril, kaj se dogaja tam

  7. #7
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Ni odziva - obravnava problem je izginil. Če ne pišite tukaj.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •