Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 4 od 4

Thread: Besedilo naslova ljudstvo, kjerkoli v prevedenih strani, še vedno niso prevedeni

  1. #1

    Default Besedilo naslova ljudstvo, kjerkoli v prevedenih strani, še vedno niso prevedeni

    -Na primer iti prevedeni domači forum vBulletin Empresa Traductor (VBET) (Español)

    -postaviti kazalec v zadnje teme to kazanje v forumu doma, v desno
    Pojavno besedilo še ni prevedeno

    screenshot






    -Če je popravek v plugin/datoteke, prosim pustiti nas znanje fantje

    sem že poskušal začasno pritrditi, wraping šifro naslova v predlogi s to če pogojno

    < če condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    </ Ce>
    ampak jaz sem še vedno niste prepričani katero predlogo za zadnje teme na forumu doma, poskušal sem forumhome_latestthreadbit in forumhome_latestthreadbit_newestthreads, vendar izgleda še vedno ni jih

  2. #2
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Prevod title atribut trenutno ni podprto. Delali smo na to vendar ni bilo vprašanje s prevedeno območje in delo je bilo ustavljeno.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Marcin Kalak View Post
    Prevod title atribut trenutno ni podprto. Delali smo na to vendar ni bilo vprašanje s prevedeno območje in delo je bilo ustavljeno.
    Ok hvala marcin,

    Ta začasno pritrditi je tovarna, wraping title atribut v predlogo z to če pogojno, če kdorkoli to potrebno

    < če condition="!isset($_REQUEST['language'])" >
    naslov = "primer title atribut v predlogo"
    </ Ce>
    ali morda lahko ustvarja plugin to storiti samodejno, tako da ni potrebe, prevajanje title atribut v prevedenih strani

  4. #4
    Prepovedani
    Join Date
    Avgust 2012
    Prispevkov
    481

    Default

    Hvala za vaš komentar. Mi rešiti to izdaja, in bomo dodali ta funkcionalnost.

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

  • You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •