Pomembno: Ta stran uporablja piškotke (cookies). Z uporabo te spletne strani brez izklopu piškotke v brskalniku, pomeni, da se strinjate za njegovo uporabo.
Kupite! Lastnosti Downloads Preverite vBET na vBulletin 5

Zaslužite z nami!

Če bi želeli začeti zaslužite denar z vBET stika za Affiliate Program.
Rezultati 1 do 2 od 2

Thread: vprašanje

Noob

Default vprašanje

Sem prebral na VBSEO forumih, da bo ta mod dejansko boli moje forume na način, ki jim ga je opisal?
    Vem, da je več kot eno leto, in ste tip je naredil fuck-ton dela na njej od takrat, in čeprav bi jih morali določiti, če obstaja.

Michał Podbielski (vBET osebja) vBET's Avatar
    Blog vnosi
    1

Hi. Da, vemo, da vBSEO opisanih nekaj točk, zakaj stare vBET bi lahko poškodoval SEO. Zato smo skrbi vsak argument opozoril, ki jih vBSEO ekipa in se znebimo vprašanja z izboljšanjem vBET.

Tako kot ste si jo zapisali, da je star razprave in ni dejansko več. vBET je SEO prijazno. Podpiramo SEO povezave. Podpiramo povezave prevod. Mislim, da moramo tudi zahvaliti, da vBSEO ekipa za nas, ki kažejo, kako izboljšati naš izdelek

Ker je ta rang čas stran od naših glavnih rastejo obrazec 0-5 in smo dobili prometa iz celotnega sveta. Torej sem dokončno prepričan, vBET ni bolelo naš forum

Prav tako upoštevajte, da se od takrat ne samo izboljšali vBET v SEO območju, smo dodali tudi veliko novih funkcij in izboljšano delovanje z dodajanjem podporo za polno cache datotek za goste in predpomnilnika

Če imate več vprašanj, vas prosimo, kar vprašaj, z veseljem vam bomo pomagali

Oznake za to Thread

Pravila objavljanja

• You ne sme objavljati novih tem
  • You ne sme post Odgovori
  • You ne sme dodati priponk prispevkom
  • You ne sme urejati svojih prispevkov
  •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33